reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problem u 2,5 letniego synka

kasianal1

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Październik 2007
Postów
20
Bardzo pilnie prosze o pomoc, wyjechalam z POlski i nie moge udac sie do swojego lekrza, od wczoraj mam problem z czlonkiem mojego synka, najpierw jemu strasznie napuchl, od czasu do czasu narzekal na bol ale to bylo naprawde sporadycznie! Pomyslalam ze moze cos go ugryzlo po kapieli wieczornej polozylam go spac rano gdy sciagnelam jemu pieluche wydobyl sie dziwny zapach a na pieluszce byla dziwna wydzielina... w ciagu dnia gdy siada na nocnik i robi siusiu nie narzeka na bol... ale zauwazylam ze jakas wydzielina sie wydobywa... wczesniej nic nie naciagalm i nie robilam z jego czlonkiem!!! jestem w kropce i prosze o jak najszybsze rady... prosze...
 
reklama
To pewnie jakaś infekcja może bakteryjna radziłabym jak najszybciej pójść do lekarza, nawet na pogotowie, tam gdzie jesteś na pewno jakieś są ,albo prywatnie....
 
oj to nie za ciekawie ta wydzielina to może ropka. Spróbuj przemywać siusiaka naparem z rumianku, a najlepiej tak jak pisze AGNIESZKA81 udaj się do lekarza po specjalistyczną poradę.
 
Do góry