reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z 2,5 miesięcznym chłopcem

Dołączył(a)
23 Wrzesień 2019
Postów
10
Dzień dobry a więc mam problem z 2,5miesiecznym dzieckiem. Jest w godzinach popołudniowych strasznie płaczliwy nie pomaga noszenie ,kołysanie czy też spiewnie. W nocy spokojnie bez problemu śpi budzi się max2 wrazy wciągu nocy na jedzenie bez płaczu . Z rana jak tylko się obudzi śmieje się gaworzy jak normalne dziecko tylko przychodzi godzina 11-12 i zaczyna się płacz.Trwa mniejwecej do godziny 16-17 później się uspokaja. Myślałam że to może być kolka ale byłam u pediatry i Pani doktor stwierdziła że to dziwna byłaby kolka która tylko w godzinach popołudniowych daje się w znaki a na noc jest spokojny. Nie mam już żadnych pomysłów co zrobić jak mu ulżyć bo widać że coś jest nie tak.Czy jest jakaś mama która też tak miała z swoim dzidziusiem?
 
reklama
Rozwiązanie
O jeju to coś czuję że ja i też będę musiała się wybierać na takie spacery

Ja i po 6-7h chodziłam, to nam dawało 2 drzemki każda po 2-2.5h,w tym czasie bączki szły bezboleśnie. Teraz moja córka ma 5 miesięcy i jest bardzo niezadowolona jak leży w wózku, bo chce oglądać świat, najlepiej na rękach mamy :-D tęsknię za tymi spacerami, audiobooki mogłam słuchać a teraz to spacer od ławki do ławki z Małą na rękach ;)
O jeju to coś czuję że ja i też będę musiała się wybierać na takie spacery

Ja i po 6-7h chodziłam, to nam dawało 2 drzemki każda po 2-2.5h,w tym czasie bączki szły bezboleśnie. Teraz moja córka ma 5 miesięcy i jest bardzo niezadowolona jak leży w wózku, bo chce oglądać świat, najlepiej na rękach mamy :-D tęsknię za tymi spacerami, audiobooki mogłam słuchać a teraz to spacer od ławki do ławki z Małą na rękach ;)
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry