reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z odczytaniem wyniku testu

Dołączył(a)
9 Październik 2016
Postów
4
Hej słuchajcie mam problem staramy sie o dziecko z moim chłopakiem wczoraj zrobiłam test i wyszło mi coś dziwnego jednakże jedna różowa kreska druga jasna biała zobaczcie zdjęcie powiedzcie mi co mam myśleć... nie chce sobie robić zludnych nadziei ...
a>
a>
 
reklama
Hej słuchajcie mam problem staramy sie o dziecko z moim chłopakiem wczoraj zrobiłam test i wyszło mi coś dziwnego jednakże jedna różowa kreska druga jasna biała zobaczcie zdjęcie powiedzcie mi co mam myśleć... nie chce sobie robić zludnych nadziei ...
a>
a>
 

Załączniki

  • 20161009_115346.jpg
    20161009_115346.jpg
    958,9 KB · Wyświetleń: 285
Test jest odczytany po więcej niż po 5 minutach, prawda?
Wygląda mi to na reakcję chemiczna. Lepiej powtórz jutro rano test.
 
Pisało na tescie że wynik jest miarodajny do 10 min w tym czasie się to zrobiło... sama nie wiem co myśleć bardzo byśmy chcieli mieć dziecko ...
 
Mimo wszystko kreska powinna się zabarwić na różowo. Dla spokojnej głowy zrób jutro ponownie test, albo zrób beta hcg.
 
reklama
Do góry