reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z wyprożnieniem

Dołączył(a)
14 Grudzień 2018
Postów
1
Witam wszystkie Mamy mam problem z półtora roczna coreczka. Od paru dni ma problem z oddaniem kupki tzn raz lub dwa dziennie wypróżnia się po 2 tak zwane królicze bobki przy czym strasznie płacze innych objawów nie ma po wizycie u lekarza stwierdził że wszystko jest ok i że mam jej podawać jabłko starte tylko że to nic nie pomaga macie może jakieś sprawdzone sposoby albo pomysły jak jej pomóc bo aż serce się kraje jak patrzę jak się męczy
 
reklama
Musisz zwiekszyc jej ilosc plynów i błonnika w diecie. Dobra jest ciepła woda z miodem pita na czczo. Woda z zalanych suszonych sliwek. Suszone owoce jako przekaska, owsianka, kefir. Naturalne probiotyki jak kiszone ogórki, jogurty naturalne.
 
Proponuję śliwkę że słoiczka albo jogurt naturalny. Podawaj wodę przegotowaną. A z lekarstw to lactulosum. Podawałam swojej 3 miesięcznej córeczce
 
Spróbuj dicopeg.
No i oczywiście unikaj marchewki, ryżu, banana. Śliwki suszone mogą pomóc, jabłko, gruszka, no i podobno burak także.
 
buraki też, możesz też czopki dać, no i cukru i słodyczy nie wolno, bo zabijają dobre bakterie w jelitach
możesz też zbadać mocz, może ma infekcję i dlatego jej trudno z kupką
 
Do góry