reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy naszych dzidziorków

Jezu,Pycha dzieki,ze mnie troche uspokoilas,bo ja sama nie wiedzialam co robic,non stop patrze na jego skore,usta czy jueszcze sie nie odwodnil,a gastroloit to kupilam ale co z tego jesli wszystko wypluwa,mam nadzieje,ze to sier niedlugo skonczy,bo panicznie boje sie szpitala,bo tam moze chwycic cos jeszcze, atak poza tym,czy mozna z nim wychodzic na pole w czasie tego grypska?
 
reklama
ja juz było troszke lepiej to wychodzilismy na dwór, ale na krótko, bo pogoda była różna, a bałam sie, że jak mała osłabiona, to szybko może się przeziębić

a ten gastrolit czy jakiekolwiek picie, to próbuj dawać jak najczęściej, zawsze coś tam łyknie i wszystkiego nie wypluje, ja to czasmi na bezczelnego dawałam wstrzykiwałam prawie do gardła :-(

życzę zdrówka maluszkowi :-)
 
tusia221 ja proponuje do picia ORSALIT,JEST TO ROWNIEZ PLYN DO UZUPELNIANIA PLYNOW I SKLADNIKOW MINERALNYCH U NIEMOWLAT I MALYCH DZIECI,a do tego ma rozne smaki(bananowy,malinowy)fakt pyszne to to nie jest ale na pewno lepsze niz tamte bez smakowe.Kamil mi to pil bardzo ladnie ,ale mimo tego odwodnil sie:-( i trzeba bylo podawac kroplowke.....

ZYCZE DUZO SILY I ZDROWKA DLA MALUCHA:-)
 
Dzieki dziewczyny,dzis jest juz troszke lepiej,wczoraj nawet poproil o jedzenie,zjad 3 plasterki szynki i troche jablka i tego nie zwrocil,dzis troche biszkopta z rana,a teraz znowu spi.Mam nadzieje,ze to poczatek konca.Pa :)
 
tusia221 tak my bylismy w szpitalu kilka dni ale tez z wielu innych powodow(o ktorych czytalas moze)a tak z tego co wiem nie trzeba zostawac,po prostu dostaje kroplowke i do domku:-) ale z tego co piszesz chyba obejdzie sie bez tego, SUPER!!!!!POZDRAWIAMY CIEPLO
 
reklama
Do góry