reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy naszych dzidziorków

dzięki dziewczyny!!!
wyobraźcie sobie,że mała ok2-3 godziny po podaniu antybiotyku zaczęłą krzyczeć,nigdy przedtem tak nie krzyczała,to nie był płacz tylko krzyk
być może za późno podałam jej lakcid,niestety miałam gości i trochę mnie to rozproszyło,powinnam jej dać razem z antybiotykiem :(
zaczęłam masować jej brzuszek później trchę ponosiłam i przeszło
potem dałam jej pierś i zasnęła
mam nadzieję,że to tylko przez ten lakcid,bo jeśli to się powtórzy to myślę,że jest uczulona na ten antybiotyk
jestem zdruzgotana po prostu
żal mi jest jej najbardziej,bo ja to jeszcze jakoś wytrzymam
 
reklama
Zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Słuchajcie ostatnio zaobserwowałam że moj maluch zaczyna ssać kciuk. Już wolałabym aby ssał smoczek :) Macie jakiś pomysł aby go oduczać tego nawyku
 
Justynaj, nam tez lekarz przepisał Lakcid na zielone kupki i mam do ciebie pytanko: jak to podajesz???
Bo ja się zastanawiam czy wszystko robię dobrze: lekarz kazał przygotować na 2 godziny przed podaniem, więc wlewam przegotowanej wystudzonej wody i na 2 godziny do lodówki, ale potem mam problem czy mozna to podgrzać albo dać z ciepłym mleczkiem, bo skoro trzeba trzymać w lodówce, to ciepło chyba nie jest wskazane?????

Maja dziś często kaszle, ale na szczęście nie jest to kaszel suchy, więc mam nadzieję, że szybko z tego wyjdzie. Płakac mi się chce jak widzę jak się bidulka męczy. :( :( :(

Dziewczyny dzięki za dobre słowa!!!! :)

 
A ja się w nocy budzę i wiem, że mały chce pić nie wtedy kiedy zaczyna płakać tylko jak zaczyna ssac paluszki (wszystkie :D), robi to tak intensywnie że od razu jestem na nogach. ;D
Pycha, Justynaj mam nadzieję że dzieciaczki już zdrowsze !
 
Eg, moja Majka tak samo, zaczyna stękać i paluchy do buzki, śmiesznie to wygląda, bo czasami trafic nie moze. ;D Ale tak jest tylko w nocy, bo w dzien to czasami taki alarm, ze cały blok słyszy.

A dziś moja kruszynka cały dzień śpi, od rana obudziła się tylko na jedzenie i leki.
 
moja mała też wkłada paluszki do buzi jak jest głodna i bardzo się ślini ;D a jak ją mam na rękach to widzę jak mi liże koszulkę ;D i chociaż trzymam ją prosto to tak się zegnie że ma buźkę przy mojej piersi i tak zabawnie ściska rączkami jakby chciała coś wycisnąć ;D jak ona tak bezbłędnie trafia do tego cyca,czasem nawet pod swetrem! ? ten zapach podczas ssania widocznie jej się mocno utrwalił :)
 
reklama
Adaś nie dostaje piersi a też w nocy jak go biorę do łóżka na karmienie to bezbłędnie się przytula do tego jedynego miejsca- jak to chłop, zawsze trafi. ;D
 
Do góry