reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Problemy z pękaniem pęcherzyka.

Fabianowa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Zaczęliśmy się starać o dziecko dwa miesiące temu. Na początku roku miałam przegląd wszystkiego i nic się nie działo z moim zdrowiem.
Niestety w tym tygodniu na wizycie rutynowej stwierdzone zostało ze lewy jajnik policystyczny a prawy nie pękł pęcherzyk ale wyglada na zdrowy.
Macie jakieś sposoby naturalne na pęknięcie pęcherzyka?
Mój ginekolog nie chce nawet słyszeć o jakichkolwiek lekach i wspomaganiu dopóki nie minie rok bezowocnych starań.
Sama nie jestem za lekami na receptę ale chętnie bym skorzystała z jakiś naturalnych sposobów czy tez suplementów które wspomogłyby mój cykl.

reklama

marika22

Fanka BB :)
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
Ja też mam ten sam problem ale my z mężem staramy sie już ponad rok mam za sobą 3 cykle z clo po badaniach okazało się że moje pęcherzyki nie pękają teraz po @ mam przyjść do lekarza po leki na pęknięcie pęcherzyka. Ale też chętnie się dowiem czy są jakieś naturalne sposoby

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Wydaje mi się, że nie ma naturalnych sposobów. To są hormony niestety. Sprawdź w następnym cyklu czy pęcherzyk również nie pęknie. Przy PCO może być z tym problem.

AleAle27

Rozwiązania
0
Ja brałam Ovitral( chyba taka nazwa ) na pęknięcie. Lekarz sprawdzał kiedy był odpowiednio duży i zastrzyk w brzuch :)

Suprise87

Rozwiązania
0
Też miałam ten problem. Mi pomógł monitoring cyklu, luteina i clo. Udało się w 4 cyklu :) Kiedy tak naprawdę już odpuściliśmy... :D

reklama

Zani2407

Rozwiązania
0
Nie ma czegoś takiego chyba na pęknięcie pęcherzyka, to nie jest zależne od Ciebie tylko od hormonu w Twoim ciele. Jedynie co znam z domowych sposobów to picie czerwonego wina do owulacji ale to nie jest na pęknięcie pęcherzyka tylko na przygotowanie śluzówki macicy by nie była zbyt cienka, wino poprawia krążenie oczywiście nie cała flaszkę na raz :D
No ale to nie jest naturalny sposób a pytałam o takowe właśnie. Farmakologiczne zostawiam na sam koniec.

marika22

Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
Też miałam ten problem. Mi pomógł monitoring cyklu, luteina i clo. Udało się w 4 cyklu :) Kiedy tak naprawdę już odpuściliśmy... :D
A jeśli mogłabym zapytać bolały cię może piersi po luteinie? Ja wcześniej brałam duphaston i tak tydzień przed zawsze zaczynały mnie boleć w tym cyklu lekarz dał mi luteinę pod język i już na 3 dzień brania strasznie zaczęły boleć mnie piersi a to dwa tygodnie przed miesiączką jeszcze nigdy tak szybko nie bolały

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry