reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

problemy z siusiakiem

natanek

Kochająca mamusia.!
Rozwiązania
0
Witam wszystkich!!!mam problem z siusiakiem synka,przestałam mu go naciągać na kilka dni i tak się zrósł że ledwo widać malutką dziurkę:szok:,nie wiem co robić:-(,próbować dalej go naciągać czy przeczekać,podobno po 1r.ż.można zrobić zabieg.Proszę poradzcie mi coś:-)

reklama
Rozwiązania
0
Spokojnie słyszałam że teraz żadnych zabiegów nie trzeba są maści! Mój pediatra mówi żeby myć i tyle ile się da naciągać . A wiem od koleżanki że z wiekiem dziecka łatwiej jest z tym siusiakiem . Zapytaj swojego lekarza co Ci radzi i będziesz spokojniejsza . Pozdrawiam

natanek

Kochająca mamusia.!
Rozwiązania
0
dziękuje za radę!!!martwi mnie jeszcze jedno czy jak zrośnie się jeszcze bardziej mały nie będzie miał problemów z siusianiem?

Rozwiązania
0
Nie na pewno się nie zrośnie ! tak żeby maluszek nie mógł siusiać . O to możesz być spokojna .

natanek

Kochająca mamusia.!
Rozwiązania
0
dzięki serdeczne!!!teraz napewno będę spokojniejsza,pozdrawiam:)))

reklama

natanek

Kochająca mamusia.!
Rozwiązania
0
a więc będę musiała zrobić to jak najszybciej,wielkie dzięki:)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry