reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z sucha skórą

Dołączył(a)
4 Kwiecień 2021
Postów
14
Dziewczyny jestem w 18 tyg ciąży od samego początku mam problem z sucha skórą...Po kąpieli skóra jest tak sucha ż
e aż się łuszczy do tej pory takich problemów nigdy nie miałam Jakich olejków, balsamów używacie?
 
reklama
A ja bym poleciła dodać kilka kropli oliwki dla niemowląt do kąpieli (o ile kąpiesz się w wannie).
 
Polecam wypróbować oleje, ja stosowałam zamiennie różne, bardzo polubiłam się z olejem z orzechów laskowych (okazał się super na twarz) oraz olejem z ziaren prażonej kawy :-) tej za dużo nie mogłam pić, więc chociaż wonią olejku nadrabiałam xD
 
reklama
Warto zacząć już od kąpieli walkę z suchą skórą, spróbuj produktu olejek Atoderm Huile de douche z Bioderma. Bardzo dobrze oczyszcza skórę, ale i świetnie nawilża już na etapie kąpieli. Skóra jest miękka i gładka. Od kiedy użyłam pierwszy raz nie kupuję do kąpieli nic innego.
 
Do góry