reklama

problemy ze współzyciem

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez monika_pk, 11 Maj 2006.

1. monika_pk

monika_pk Gość

kobietki ....niestety u mnie posucha...meza nosi mnie tez...no ale niestety moja "pani " sie buntuje...pomijam fakt ze jest sucha jak wiór.....najgorszy to jest ból...własciei pieczenie i ciagniecie....próbujemy z mezem ale jakos nam nie wychodzi...nawet oliwka nie pomaga....czy tez to macie..pomózcie...dodam ze gin stwierdził ze wszystko jest ok i ładnie zagojone...a ja mam wrazenie jakby mnie zaszyli...

2. ANIK78

ANIK78 Marzec 2006 i Luty 2009

Monia, u nas na razie był jeden raz, ja mam blokadę psychiczną chociaż ochota jest :). Jak mąż wchodzi do końca, to czuję jakiś opór i po zabawie :(

3. reklama
  4. sylwia532

sylwia532 Fanka BB :)

nie pomoge bo jeszcze prob nie bylo
    boje sie bolu i to mnie strasznie blokuje...................
    ochoty nawet nie mam.....................................................

5. iwosz

iwosz Czerwcowa mama'08

mi ginekolog polecił jakiś żel - Feminum się zwie, ale nie używałam więc nie wiem jak się sprawuje; mnie na początku piekło , ciągnęło i bolało no i było sucho ale potem (w trakcie)przestało i było fajnie;
    nie wiem na ile wpływ miało moje nastawienie- założyłam , że te pierwsze razy będą takie sobie ...

6. koga

koga Mama Maksa i Julka

u nas też boleśnie :( a ochota jest ;) - pocieszam się, że próbowaliśmy po 5 tygodniach może teraz będzie lepiej
    iwosz - ja też się tak nastawiam, żeby się nie rozczarowywać :)

7. maga_86

maga_86 mama jagódki ciągutki

ja też miałam takie nastawienie za pierwszym razem, bałam się,że będzie bolało,ale naszczęście nic takiego nie nastąpiło..następny raz był dużo lepszy,ale to nie jest jeszcze (?) to co przed porodem..ja z koleji mam inny problem, wydaje mi się,że jakaś szersza tam jestem :( mam nadzieję,że będzie coraz lepiej,bo wkońcu ginka zapisała mi tabletki...cholernie nie lubię gumek...

8. katiNJ

katiNJ Fanka BB :)

Feminium to taki zel nawilzajacy, mozna go kupic bez recepty, ja kupowalam w rosmanie bo nieststy czasem byl potrzebny. Z tego co pamietam kosztowal 7-8 zl ( no ale to sie moglo zmienic)Ginka tez mi mowila zeby przed solidnie sie wysmarowac ;D bo po porodzie suchosc pochwy jest czesta , zwlaszcza jak sie karmi. U mnie nieststy tez nie obylo sie bez bolu, wrazenie ze jestem tam szersza mam caly czas, no i to uczucie ciagniecia.Mam troche klopotow bo wciaz sie jeszcze do konca nie wygoilam mimo ze od porodu minely juz niemal 3 miesiace. Zostal mi taki dzyndzelek ze skory , boli, piecze i krwawi po seksie i na dodatek wciaz sie powieksza. Wyglada paskudnie :-[ Czekamy i czekamy ( w abstynencji)kiedy sie wygoi,w przyszly piatek znow do ginki ale mi sie wydaje ze bez zabiegu usuniecia tego czegos sie nie obejdzie.

9. Paula27

Paula27 Zaciekawiona BB

Cześć dziewczyny!!!! z jednej strony dziękuję za tą cesarkę (konieczność wyniknęła na porodówce, ja chciałam rodzić naturalnie)
    bo jak czytam o Waszych problemach to szczerze współczuję. Mnie takie nieprzyjemne początki na szczęście ominęły, prawdę mówiąc nie mogłam się doczekać kiedy minie te "wymagane" 6 tygodni. Ale wydaje mi się, że po porodzie naturalnym też miałabym problemy. Wszystkim dziewczyną, które próbują polecam: nakarmić i uśpić dzidziusia, zjeść dobrą kolację przy świecach(oczywiście w towarzystwie ukochanego!), podniecającą rozmowę, żelik nawilżający i delikatną "zabawę" do ...
    następnego karmienia. Powodzonka

10. reklama
  11. na poczatku tez czulam bóóóóóóóóóóól i to dosc mocny i uciazliwy
    ale juz jest ok

12. mamaoli

mamaoli Gość

najgorsze juz za mna, boli coraz mniej i mysle ze bedzie coraz lepiej
    najwazniejsze to przelamac ta blokade psychiczna- troche to u mnie trwało ale sie udało
    nie dajcie sie!!

Poleć forum