reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Progesteron besins

Natalia2595

Aktywna w BB
Dołączył(a)
28 Sierpień 2021
Postów
77
Hej czy któraś z was przyjmowała progesteron besisns w 11 dniu cyklu. Wszędzie pisze żeby brać od 17 do 25 czy mój gin. Coś pomieszał?
 
reklama
Hej! Mi kazał lekarz brać od 16 dc do 25, ale mam mieszane uczucia, co do tego. Owulację mam ok. 20 dc. Wiem, ponieważ mierzę sobie temperaturę. Mój lekarz niestety nie jest fanem mierzenia. Nie jestem lekarzem i nie chce się wymądrzać, ale zastanawiam się co zrobić. Boję się, że przyjęty zbyt wcześnie progesteron zablokuje mi owulację. Miałyście takie przypoadek?
 
Do góry