reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Progesteron

reklama
No tak bo jeśli doszło do zapłodnienia to się utrzymuje;) co cię nurtuje?
Staramy się o drugie dziecko ten cykl był z monitoringiem w 14 dniu cyklu byłam u ginekologa i już było po owulacji 1-2 dni. Cykle mam 27-29 . W środę mam iść zbadać progesteron ale zastanawiam się czy już jutro nie mogłabym ..
Od 15 dnia cyklu biorę duphaston 2x1.
Po poprzedniej cc mam dziurę przy bliźnie w macicy jest ryzyko że zarodek może się nie umiejscowić prawidłowo o ile doszło do zapłodnienia.
 
Staramy się o drugie dziecko ten cykl był z monitoringiem w 14 dniu cyklu byłam u ginekologa i już było po owulacji 1-2 dni. Cykle mam 27-29 . W środę mam iść zbadać progesteron ale zastanawiam się czy już jutro nie mogłabym ..
Od 15 dnia cyklu biorę duphaston 2x1.
Po poprzedniej cc mam dziurę przy bliźnie w macicy jest ryzyko że zarodek może się nie umiejscowić prawidłowo o ile doszło do zapłodnienia.
A w jakim dniu cyklu jesteś aktualnie?
 
Staramy się o drugie dziecko ten cykl był z monitoringiem w 14 dniu cyklu byłam u ginekologa i już było po owulacji 1-2 dni. Cykle mam 27-29 . W środę mam iść zbadać progesteron ale zastanawiam się czy już jutro nie mogłabym ..
Od 15 dnia cyklu biorę duphaston 2x1.
Po poprzedniej cc mam dziurę przy bliźnie w macicy jest ryzyko że zarodek może się nie umiejscowić prawidłowo o ile doszło do zapłodnienia.
Jeśli minęło od owulacji 14 dni to już możesz zrobić.
Rozumiem :( . Musisz zrobić betę i oznaczyć proga będziesz mieć pewność
 
Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze jedna rzecz bo zaczynam się martwić … 25.03 - Beta -33 progesteron 37 a dziś Beta -57.07 a progesteron 33
 
reklama
Do góry