reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje, promocje, promocje...

reklama
dziś i jutro w drogerii HEBE mleko bebilon 800g za 35,29
dania bobovita 190g 3,89, danie gerbera duże 4,09 i małe 2,69, mleko bebiko 11,19, bobofrut 2,59
kaszki nestle 5,99
a 23-24 kwietnia będą pampersy 37,49 i pieluchy happy 28,49
 
Od 23 maja w Biedronce będzie promocja na pieluchy Dada: mega paka (czyli podwójna paczka) pieluch za 49,99zł. Do tego fajna promocja na obiadki i deserki BoboVita: przy zakupie jednego drugi za połowę ceny. Ceny w zależności od rodzaju, obiadek i deserek 190g BoboVira 4,49zł, owoce 125g 2,49zł, kaszki 230g 6,89zł. Tutaj katalog: 2013-05-23 . A w Rossmanie[/b] coś dla uczestników programu Rossnę! Mam nadzieję, że to oferta przygotowana dla wszystkich uczestników, dostałam info na mejla;). Od 20 do 31 maja promocja na mleka Bebilon 2, 3 i 4: paczka 800g za 37,98zł (rabat 15 %). Także zestaw 3 dowolnych kaszek BoboVita 230g za 20,00zł. Trzeba się zalogować na swoje konto, wybrać promocję, z której się chce skorzystać i dopiero iść do sklepu.
 
A w tej Biedronce będzie mnóstwo nowych produktów, wkładki laktacyjne, podkłady, pieluchy do pływania, pieluchy majteczkowe dla starszych dzieci. Ciekawa jesyem, czy to już będzie na stałe w ofercie czy tylko teraz.
 
ja sie dzisiaj już na pieluchy nie załapałam - a w lidlu teraz też codziennie jakieś nowości - w sobote np rowerek biegowy i piaskownica
 
reklama
Do góry