reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prosimy o Pomoc

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Słuchajcie, o co ta wojna?

O dziękuję kierowane do każdej z osobna?

Kiedy czytam te posty to niestety mam wrażenie, że za każdą pomoc powinny być dziesiątki stron podziękowań. Dziewczyny, to nie o to chodzi. Ja pomagam, bo chcę, a nie dlatego, żeby na tej stronie zobaczyć podziękowanie. Kiedy odpisujecie % od podatku dostajecie podziękowanie? Nie. Robicie to w wielu przypadkach z potrzeby serca. Nie możemy tej zasady zastosować tutaj? Nie możemy przyjąć, ze każdy, kto prosi tutaj o naszą pomoc już z góry, zawczasu za nią dziękuje?

Za oknem piękne słońce. nie psujmy sobie tego dnia i następnych!
 
Mogłabym to samo pytanie zadać Panu. Ale nie będę już polemizować w tym temacie. Życzę szczęścia i niech syn się zdrowo chowa.
 
Baby uspokojcie się!!!!!

Czy post typu
"zosia, Anna W.,Krysia DZiEKUJE za pomoc"
Jest tak niezbędny do życia?????
Czy musicie ujrzeć swoj nick, nazwisko by poczuć się lepiej???????
Czy nie wystarczy Wam samo dziękuje (które padło tu chyba setki razy!!! Więc podzielcie się tym,dla każdej wystarczy po jednym!!!) i dajcie facetowi żyć i jego rodzinie,bo zamiast mieć z tego powodu radość i możliwość Poznania wielu ludzi człowiekowi odechciewa się wszystkiego!!!

Aż żal mi się robi jak czytam te wasze posty!!!!
 
Od dłuższego czasu sledzę ten wątek i niedowierzam....

Dziewczyny to wstyd upominać się o jakies podziękowania za okazaną człowiekowi w potrzebie pomoc!!!:wściekła/y:
Pomaga sie po to żeby komuś pomóc, żeby mu ulżyć w ciężkich dla niego chwilach. A oczekiwanie jakichś podziękowań jest po prostu nie na miejscu. Przykro się to czyta.
 
naprawde bez komentarza jaka dyskucja sie tu wywiazala :szok::baffled::no:
moge jedynie zrozumiec ze ktos chce wiedziec czy jego paczka doszla, bo poczta wiadomo roznie funkcjonuje, ale niech sie wtedy podpisze nickiem, a nie, bo przeciez pan Zbyszek ma mase obowiazkow musi szukac mozliwosci zdobycia srodkow finansowych a nie domyslac sie ze np. Ania Nowak to anna12345, a poza tym raczej nie mozna zamieszczac na forum czyjegos imienia i nazwiska bez wyraznej zgody tej osoby (ustawa o ochronie danych osobowych), ale ja nie mialabym taktu dopominac sie o podziekowania
a to co zrobila owa Pani (nie pamietam nicku) co zglosila naduzycie to juz w ogole smiechu warte, to logiczne ze pan Zbyszek oglasil sie w kilku miejsach przeciez, potrzebuje wiecej niz jedna puszke mleka, nawet jesli zacznie prace to pierwsza wyplate dostanie za miesiac, i podejrzewam ze bedzie chcial z niej pooddawac ludziom, tak latwo i szybko sie z dolka finansowego nie wychodzi, ze o jedna puszka mleka otrzymana wystarczy i juz
eh a mialam ze wzgledu na ciaze sie nie denerwowac...

wchodze na watek pana Zbyszka zeby poczytac jak sie sprawy maja, bo caly czas mysle o nim i o jego Rodzinie, zeby sie wszystko dobrze ulozylo, super, ze znalazl Pan prace, bedzie Wam teraz troszeczke lzej, chociaz podejrzewam, ze to i tak kropla w morzu potrzeb... a jak tam mops? odezwal sie?
 
Ostatnia edycja:
Witajcie. Ja też śledzę wątek od początku mimo że nie mogę pomóc ale trzymam kciuki za super rodzinkę :)
niesmacznie się tu robi, przykro się czyta...
dziewczyny przenieście się z tymi pretensjami na PW...


pozdrawiam wszystkich :)
 
reklama
Firanka wpadnijcie jak wam pasuje .może na 12 jak chcesz
pozdrawiam .Ale masz chyba mój tel to zadzwoń jak bedziesz chciała sie umówic dokładniej
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry