reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prosze o pomoc

Hej Nadzieja, mam nadzieję, że pamiętasz mnie z lipcowych mam.
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze! Dużo zdrówka dla waszej dwójki ❤️
Kiedy kolejna wizyta u ginekologa? 😊
 
reklama
Ja odliczam dni do wizyty.. 10 stycznia, oszaleje 🤦‍♀️ Tak mi się dłuży.. A u mnie w sumie też wszystko ok, rośniemy coraz szersza jestem 😂 No, ale to chyba dobry znak 😊
U mnie to samo rosne w oczach tez nie moge doczekac sie wizyty tym bardziej ze moj maz bedzie razem ze mna pierwszy raz zobaczy nasza kruszynke a ktory tc juz?. Ja dzis zaczelam11♥️
 
U mnie to samo rosne w oczach tez nie moge doczekac sie wizyty tym bardziej ze moj maz bedzie razem ze mna pierwszy raz zobaczy nasza kruszynke a ktory tc juz?. Ja dzis zaczelam11♥️
Ja dziś zaczęłam 13 tc 😍 Mój mąż też się wybiera po raz pierwszy zobaczyć maluchy.. 🥰 Zastanawiam się czy dowiemy się już coś na temat płci, ale najważniejsze, żeby wszystko na usg wyszło ok 😊
 
Ja dziś zaczęłam 13 tc 😍 Mój mąż też się wybiera po raz pierwszy zobaczyć maluchy.. 🥰 Zastanawiam się czy dowiemy się już coś na temat płci, ale najważniejsze, żeby wszystko na usg wyszło ok 😊
Super gratulacje a jak sie czujesz przy dwojce maluszkow ja szybko sie mecze mdlosci ustaly sporadycznie wracaja
 
reklama
Do góry