reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc

Dołączył(a)
10 Październik 2021
Postów
11
Witam.
Ostatnią miesiączkę miałam 11.08.2021
21.08.2021 odbył się stosunek.
8.09.2021 pierwszy test pozytywny
9.09.2021 drugi test pozytywny
11.09.2021 zrobiony poziom bhcg wynik 540
21.09.2021 badanie USG dopochwowe lekarz potwierdził wczesną ciążę widoczny pęcherzyk ciążowy
05.10.2021 drugie badanie USG dopochwowe lekarz stwierdził że jest zarodek lecz brak serduszka kazał czekać na następną wizytę za 2 tygodnie
05.10.2021 po wizycie u ginekologa zrobiłam kolejny wynik bhcg wynik 37993
Co w takiej sytuacji zrobić?
 
reklama
Kiedy powinnaś mieć miesiączkę? Ilu dniowe cykle? Od stosunku do pozytywnego testu widzę, ze było 17 dni? Jakoś te daty mi się nie spinają w całość, zakładała bym późniejszą owulacje, teraz z OM wychodzi jakbyś była w 8tc, prawie 9tc a opóźnienie wyglada na minimum dwa tygodnie skoro jest zarodek a brak widocznego serduszka, ale data stosunku i pozytywny wynik testu mimo wszystko nie daje aż takiej obsuwy w czasie. Nie mniej nie stresuj się, ja lekarzem nie jestem, nie posiadam odpowiedniej wiedzy, spokojnie poczekaj do wizyty. Co lekarz mówił na chwile obecną jak przedstawiłaś mu te daty?
 
Kiedy powinnaś mieć miesiączkę? Ilu dniowe cykle? Od stosunku do pozytywnego testu widzę, ze było 17 dni? Jakoś te daty mi się nie spinają w całość, zakładała bym późniejszą owulacje, teraz z OM wychodzi jakbyś była w 8tc, prawie 9tc a opóźnienie wyglada na minimum dwa tygodnie skoro jest zarodek a brak widocznego serduszka, ale data stosunku i pozytywny wynik testu mimo wszystko nie daje aż takiej obsuwy w czasie. Nie mniej nie stresuj się, ja lekarzem nie jestem, nie posiadam odpowiedniej wiedzy, spokojnie poczekaj do wizyty. Co lekarz mówił na chwile obecną jak przedstawiłaś mu te daty?
Lekarz kazał czekać
 
reklama
Do góry