• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Prosze o pomoc

Aniaanka

Fanka BB :)
Witajcie
Chcialam sie Was zapytac czy moj test moze wskazywac na ciaze. Nie wiem co mam myslec.
 

Załączniki

  • IMG_3870.JPG
    IMG_3870.JPG
    451,1 KB · Wyświetleń: 1 748
reklama
Rozwiązanie
@MaryH nie wiem nie znam się ale może masz rację. Choć lekarz tez nie powiedział ze to główny powód nie powodzenia.

[emoji177]23.08.2018[emoji177]
[emoji177]Syn Maksymilian lat 10[emoji177]
No tylko jak nie sprawdzisz co dwa dni to nie wiesz jaki masz przyrost. 4 tydzien ciąży w tych przedziałach ktore dają z wynikiem badania to 4 tydzien od poprzedniej miesiączki (zakładając ze okres trwa miesiąc) nie od owulacji.
 
reklama
Od pierwszego dnia ostatniej meisiaczki? To bylby u mnie juz 5 tydzien i beta bylaby za niska......
Jeszcze nei powatarzalam bety.
Pobolewa mnie troche brzuch, wczoraj wyzej a teraz nisko czy to cos zlego?
Mam trzy wyniki ponizej normy w tym chyba kwas foliowy i zelazo. Do lekarza ide we wtorek. Czy powinnam na wlasna reke kupic kwas foliowy i czy jest na recepte ?
 
Kwas foliowy jest bez recepty i koniecznie już powinnaś to zacząć brać. Twoje wyniki nie są najgorsze ale wskazują na lekką anemię. Zacznij pić świeży sok z marchewki i buraka. Nie przejmuj się to nie są złe wyniki ale musisz o siebie zadbać:) sprawdź w jakich jeszcze produktach jest dużo żelaza. Kup też witaminy dla kobiet w ciąży np. femibion. Bóle brzucha często zdarzają się na początku ciąży bo macica się rozciąga. Masz dość niską betę ale tym się nie przejmuj bo wynik bety to rzecz indywidualna, a po zatym owylacja mogła Ci się przesunąć. Koniecznie zrób drugą betę po 48h lub 72h od pierwszej żeby wiedzieć czy ciąża właściwie się rozwija.
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry