reklama

Proszę pomóżcie Mai!!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2007' rozpoczęty przez NikaMD, 23 Sierpień 2007.

1. NikaMD

NikaMD Fanka BB :)

Witam Was!
    Na podforum Niemowlaki natknęłam sie na wątek o tytule
    "Proszę pomóżcie Mai!!!". Przeczytałam, potem przeczytałam pamietnik mamy 7-miesięcznej Mai- dziewczynki z bardzo poważną wada serduszka i postanowiłam rozpowszechnić go gdzie się da. Dziewczynce można uratować życie, polscy kariochirurdzy nie podęjli sie operacji, operację trzeba wykonac za granicą, znaleźli lekarza, potrzeba zebrac 500 tys usd.

Fundacja "Zdążyć z Pomocą"
    PKO BP 15 0/ WARSZAWA
    90 1020 1156 0000 7002 0051 6088
    z dopiskiem NA LECZENIE I REHABILITACJĘ MAI BŁOŃSKIEJ

Łzy cisna sie do oczu, mała Maja jest sliczną dziewczynką i walczy o życie, trzeba jej pomóc. Wysłałam im pieniążki, pomóżcie i Wy, ziarnko do ziarnka ...

Tutaj jest wątek na Niemowlakach:
    http://www.babyboom.pl/forum/niemowlaki-f16/prosze-pomozcie-mai-11243/

A tutaj jest pamietnik mamy Mai:

NIVEA body GOOD BYE CELLULITE - Zwalcz celullit! - portal społecznościowy

trzeba sie zarejestrowac, lub zalogowac na tego uzytkownika (zalozylam takiego):

e-mail: niktnikt@poczta.onet.pl
    hasło: nikt123

Po zalogowaniu pojawi się na górze strony panel "Cześć niktnikt!", kliknijcie na napis "użytkowniczki" i wyszukajcie uzytkowniczki "mońcik", kliknijcie na tą uzytkowniczke pod jej danymi bedzie przysk pamiętnik, klknijcie na niego, pojawi sie pamiętnik, potem kliknijcie na przycisk "pokaż" i już mozna czytać. Przeczytajcie ... i pomóżcie....

2. Blanes

Blanes Czerwiec 07', Styczeń 10'

Nie wiem czemu przeoczyłam ten wątek...
    Nie mogę dojść do siebie po tym pamiętniku...

3. reklama
  4. monia12

monia12 mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a

Boze! Siedze w pracy i rycze jak bobr.... to jest takie smutne. Dziekujmy Bogu ze nasze dzieciatka sa zdrowiutkie!

5. kachasek

kachasek matka-wariatka :)

ja tak ryczłam, jak przeczytałam ten pamiętnik po pojawieniu się wątku, nie wchodzę już po raz kolejny na pamiętnik, bo będę znów ryczeć (serce mi się kraja, za każdym razem jak pomyślę o Mai i dzieciach tak chorych jak ona, i zła jestem na tych, którzy stawiają krechę i nic nie robią, zamiast szukać szans na wyleczenie, które tak naprawdę istnieją)
    i właśnie dziękuję Bogu, że Michaś jest zdrowym chłopcem

6. kachasek

dziewczyny jest super wiadomość, wejdźcie na niemowlaki na wątek o Mai:tak:

7. monia12

monia12 mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a

kochasku napisz co to za wiadomosc prosze bo ja nie moge znalezc tego watku:-(

8. Blanes

Faktycznie świetne wiadomości, oby się wszystko udało. Wczoraj cały wieczór przepłakałam, dodatkowo wróciły wspomnienia kiedy moja siostra przeżywała podobny dramat. Nigdy nie zapomnę widoku maleńkiego dziecka zaintubowanego, z dwoma wenflonami w nóżkach, z drenami w brzuszku i w płucach. Boże co my wtedy przeżywaliśmy... Chrzest zaraz po porodzie, bo nie wiadomo czy dziecko przeżyje kolejną dobę...
    Na szczęście Szymon wyszedł z tego, choć rehabilitację będzie miał jeszcze przez kilka ładnych lat.

9. Blanes

Cytuję tutaj Mońcika, bo nie wiem czy każdy chce czytać na Czerwcówkolandzie. Niedługo w wątku na niemowlakach będzie ciężko to odnaleść

10. reklama
  11. kachasek

a ja napiszę tu, bo nie chcę na niemowlakach:-(
    właśnie trzymałam Misia na rękach (przez ząbki budzi sie co chwilę i płacze ale na rękach jakoś zasypia) i pomyślałam o tym, co napisała Monika, o tym, jak trzymała Maję
    nie wyobrażam sobie tego:no: nie przeżyłabym czegoś takiego:no:

12. Blanes

Ja też, umarłabym, rozpadłabym się na kawałki.... szok ta kobieta jest moim guru... siła jakiej sobie nie mogę wyobrazić.

Poleć forum