reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeczytałam / obejrzałam POLECAM

A ja jak mnie coś nudzi to walę to. Szkoda mi czasu. Tak samo z filmami, jak nie ma akcji po 5 min kończę :-D
A jeśli chodzi książki to też zdecydowanie przed filmami. nie mówiąc o ekranizacjach na podstawie książek. Prawie nigdy nie podobają mi się Na przykład film "Kod Da Vinci" to dla mnie totalna klapa :sorry: a książkę wyrywaliśmy sobie z mężem podstępem :-D
 
reklama
Rusałko - ja tak pochłonęłam wszystkie książki Browna :) a film - no cóż - nie spodziewałam sie rewelacji no i takowej nie było chociaż widziałam już gorsze według mnie ekranizacje...najgorszą która teraz przychodzi mi do głowy był chyba "Zaklinacz koni" - bardzo magiczna książka - po prostu chyba nie dało jej się przełożyć na film...także niesamowita dla mnie jest "Samotność w sieci", filmu nie widziałam i wydaje mi się że nie powinnam...
a z innej beczki - kupiłam w tygodniu nową gazetkę "superniania" - pomijam to jak strasznie wykorzystują teraz popularność programu - ale gazetkę mogę polecić - w miejsce wszystkich "rodziców", "mamo to ja" itp - których to już ostatnio nie kupuję bo nic dla nas wg mnie w nich nie ma - artykuły tak się powtarzają że sama już bym mogła je pisać :) no i najczęściej dotyczą niemowląt, czasem się tylko skuszę ze wzgledu na jakiś dodatek. "Superniania" z założenia jest dla rodziców dzieci 2-9 letnich i jest o wychowywaniu, o zabawach, coś tam dla mamy, nawet moda dziecięca - pierwszy numer mi się spodobał, zobaczymy jak bedzie dalej
 
Sylwia, jeśli nie widziałaś i nie znasz zakończenia, polecam "Szósty zmysł" i film o tytule "Inni". Poza tym naprawdę fajne są "Telefon" i "Komórka" - to dwa różne filmy zupełnie o czymś innym :-) Mogę też polecić "Azyl". To wszystko jest raczej z gatunku trzymających w napięciu, wszystkie kończą się w ciekawy sposób.
 
Jak tak sobie czytam to mysle, ze chyba jestem jedyna, ktora nie czytala ,Kodu Da Vinci'. Przyznam, ze zaczelam ale wogole mi nie szlo p dwoch jkartkach zostawilam - no ale ja czytam ksiazki glownie dla jezyka a akcja to juz dodatek przy czym ta wartka to wogole mnie nie pociaga:-) Moze jednak se przemoge i sprobuje raz jeszce skoro wszyscy tak chwala.

A co do filmow to na mnie czeka 'Volver' Almodovara (lubie jego filmy) i szukam ostatnio na plycie 'Caramel' Nadine Labaki - troche moze bardzo babskie ale tak jakos mnie naszlo:-)
A w przerwach i wieczorami wracam namietnie do jednej z moich ulubionych serii 'Inspector Morse' - uwielbiam angielskie kryminaly a ten jest po prostu niesamowity (choc wiadomo wszystko jest kwestia smaku:-))

Asia to polskie filmy - te trzy ostatnie? Ciemniak jestem w kinie akcji:-(
 
reklama
Sylka no to nie jestem jedyna:-)
A co do ksiegarni to ja strasznie lubie do nich zagladac w realu - nie ma dla mnie lepszej drogi wyboru ksiazki jak ta: wejsc, rzucic okiem, wziasc do reki, zaczac czytac a potem do koszyka lub spowrotem na polke:-) No ale jak sie ma ulubionych autorow to internetowe sa wygodne nie powiem, a ta wyglada ciekawie.
Aha przy okazji powiem, ze wczoraj bylam na spotkaniu z jednym z moich ulubonych autorow Andzrzejem Stasiukiem:-) Mialam fuksa, ze byl akurat w Zurichu.
 
Do góry