reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawiamy sie.

reklama
Witamy wszystkie przyszłe mamy mające termin porodu na luty 2010. My z fasolką przywitamy się wg lekarza 19 lutego. Razem z moja roczna córcią czekamy niecierpliwie na braciszka albo siostrzyczkę.:tak:
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa na forum, mimo że już wcześniej trochę podczytywałam...

Imię: Aleksandra
wiek: 22
stan cywilny: panna (w październiku ślub, z ukochanym od 3 lat)
dzieci: w brzuszku
miejscowość: Jelenia Góra
hobby: kynologia, ezoteryka
data ostatniej @: 2 maj 2009 r.
przewidywana data porodu według OM: 7 luty
 
Jestem tu zupełnie nowa,witam wszystkie mamusie
IMIĘ:Anetka
WIEK:34
STAN CYWILNY:mężatka-14lat po ślubie
Dzieci-'97,'99,'2002 i w brzuszku:-D
MIEJSCOWOŚĆ:Podkarpacie
HOBBY:muzyka
PRZEW.TERMIN PORODU:24luty 2010
pozdrawiam wszystkie mamusie
 
Ostatnia edycja:
Kataszaone powiem Ci,że jak dotąd jest fajnie,między dziecmi były wystarczające różnice wieku,więc nie przemęczyłam się :) Ostatnia ciąża po tak długiej przerwie,bo to była wpadka na całej linii ;) ale damy radę,dzieci są już duże,pogodzimy wszystko,dom,pracę-byle zdrowie dopisało ;)) Pozdrawiam wszystkie mamusie
 
reklama
Do góry