reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy sie :)

reklama
Witam wszystkich,

Właśnie zostawil mnie mąż z 7 tygodniowym dzieckiem. Stwierdził, że przestal mnie kochać.....
Nie umiem w to uwierzyć, jestesmy małżeństwem od 2 lat. To on bardzo pragnął mnieć dziecko i dlugo mnie do tego namawiał. Bylam przekonana że kochał mnie straszliwie a dziecko tylko scementuje nasz związek.......
a teraz nawet nie wiem co ze sobą zrobić....
nie umiem sobie wyobrazic życia bez niego, strasznie go kocham, nie umiem pogodzic się z tym jak mozna tak poprostu kogoś przestac kochać i nawet nie chciec spróbować dać nam jakiejs szansy....
probowalam z nim rozmawiać, umowić nas na terapie rodzinna ale nie chce o niczym słyszeć....mówi ze nic juz do mnie nie czuje....
 
Witaj Asiulka!!

Pewnie że można się przyłączyć;-):tak:. A jak to sie stało, że pojechał do kraju i nie zabrał Cie ze sobą? Wróci, czy zostawił Cie na dobre?? Napisz coś więcej o sobie na wątku "Jak sobie radzicie", tam się więcej dzieje;-).

Pozdrawiam.
 
reklama
Witaj Asia, dziewczyny na topiku są przesympatyczne, szkoda ze w takich okolicznosciach się poznajemy, ale w grupie będzie Ci raźniej.
 
Do góry