reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy się :)

tu mnie jeszcze nie było :)
Witam,
imię: Ania
wiek: 28
dzieci: Zuzanna
termin porodu: 10 wrzesień
czym się zajmuję? wychowaniem córeczki :)
nienawidzę: kłamstwa i obłudy
 
reklama
wiec witam i ja
imię: helena
wiek: 26
dzieci: dwa aniołeczkli
termin porodu: 26 wrzesień
czym się zajmuję?wlasna dzialalnosc gospodarcza
nienawidzę:porannego wstawania
 
Witam:)
Imię: Sylwia
wiek:27
dzieci: 3 letnia córcia
termin porodu:11 września
czym się zajmuje: studentka pedagogiki przedszkolnej i domowa pielęgniarka wiecznie chorej córci;)
zainteresowania:dzieci, dzieci i jeszcze raz dzieci, psiaki i kochanie swojej wspaniałej rodzinki.
nienawidzę:kłamstwa, fałszywości i braku czasu dla siebie.
 
Witajcie! Jak już tu dotarłam i popodglądałam Wasze maleństwa, poczytałam o Was troszkę, to nie wypada się nie przedstawić.

Imię: Agnieszka.
Wiek: 25lat (do grudnia:D).
Dzieci: poza fasolką w brzuchu - brak.
Termin porodu: hmmm, a to dobre pytanie, ciekawe czy ktoś zna na nie odpowiedź? Z USG na 18 września (niemal w rocznicowym prezencie ślubnym:D), a z okresu 26 sierpnia... ale obstawiam wrzesień na 100%.
Czym się zajmuję: pracuję na Uniwersytecie, zgłębiam wiedzę tajemną i zajmuję się domem.
Zainteresowania: fotografia, kocham też jeździć samochodem... totalny maniak kierownicy:).
Nienawidzę: trudno powiedzieć czego nienawidzę... raczej jestem pozytywnie nastawiona do świata... ale gdybym miała coś wybrać, to nie trawię obłudy i osób zadufanych w sobie.
 
Imię: Ewelina
Wiek: 27 lat
Dzieci: brak
Termin porodu: 1 września
Czym się zajmuję: Księgowa
Zainteresowania: dobra książka,film
Nienawidzę: hmmm...ciężko powiedzieć,ale chyba porannego wstawania i stania w korkach;/
 
Witam,

Imię: Iwona
termin porodu: 06.09.2011
czym się zajmuję? : pracuje w dużej firmie
zainteresowania: wszystko i nic
nienawidzę: samotności
 
Imię: Monika
Wiek: 26 lat
Dzieci: trzy aniołki
Termin porodu: 13 września
Nienawidzę: wczesnego wstawania, komarów ;)
Lubię: dobrze przyprawione jedzenie, święta w rodzinnym gronie
 
Witam
Imię:
Agnieszka
Wiek: 33 lata
Dzieci: córeczka Kinga Dominika, skończyła już 13 miesięcy :) łobuziak
Termin porodu: z moich obliczeń i usg 2 września :)
Zawód: jestem nauczycielem matematyki, obecnie na l4 ze względu na pierwszą zagrożoną ciąże. Mam gina co dmucha na zimne
Nienawidzę: obłudy, fałszu, oszustwa
Lubię, kocham : mojego J, córcię , za łobuzem szaleje, lubie gotować tyle ze teraz nie mam za bardzo czasu wiec jestem mistrzem gotowania czegoś pysznego w chwilę. Trochę fotografuję

Miło mi Was poznać
pozdrawiam
 
reklama
Witam, to i ja nieśmiało się dołączę
Imię : Iga
Wiek: 29
Dzieci: poza "bobo" w brzuszku - brak
Termin porodu : wg obliczeń lekarza 7 września, wg usg 10 września
Czym się zajmuję: do niedawna nauczyciel historii, obecnie pracuję w dużej firmie handlowej
Uwielbiam: dobrą książkę, wędrówki po górach, lody cynamonowe
Nienawidzę : wymyslać co ma być na obiad ( choć lubię gotować) i zgagi :)

Pozdrawiam
 
Do góry