reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy się :)

Imię: Ela
wiek: 28
termin porodu: według kalkulatora 20.09.2011
czym się zajmuję? : wieczny student;), skończyłam TIR na AWF-ie, Geografię z biologią (nauczyciel w gimnazjum) a obecnie robię Kartografię i zrobić coś nie mogę (takie z mapami)
Uwielbiam: jak śnieg skrzypi pod butami, powodować uśmiech na czyjeś twarzy, zapach deszczu, turkot pociągu, zielone młodziutkie liście wiosną, śnić, marzyć, herbatę jaśminową (szczególnie zimą - bo kojarzy się z latem, wiosną), skrzypiące schody (przypominają nam o tych co się po nich wspinali), wylegiwanie się w łóżku, zapach świeżo wypastowanej podłogi, ostatnie minuty w pracy, wschody i zachody słońca (taka obietnica) mruczenie kota, wędrówki po górach (Tatry, Babia Góra), śmiech dzieci (taki niewinny), tulipany, łzy radości, lawendę, banany, zimne piwo (aktualnie niemożliwe), colę z lodem, dobre jedzenie, oliwki (w przeciwieństwie do dużej liczby osób), oczy Mojego, ogniska, patrzeć w gwiazdy, jak nieznajome osoby mogą po przyjacielsku porozmawiać (choćby tą godzinę w pociągu), piosenki i zapachy które niosą wspomnienia, rysować, książki które potrafią stworzyć nowe światy
Nienawidzę: przestawiania rano zegarka (co za często robię), kłamstw własnych jak i innych osób (okłamywania siebie), niezdecydowania, oszustwa, rozczarowywania, składania obietnic bez pokrycia, oceniania przez osoby które nic o nas nie wiedzą, mówić o nieobecnych (w sensie negatywnym), mijać się nie spotykając, braku odwagi aby powiedzieć to co się pragnie, gramatyki angielskiej, że nie można zmienić chociaż jednej byłej decyzji, uczucia po przeczytaniu bardzo dobrej książki (niedowierzanie że to już koniec), telefonów z zastrzeżonego numeru, spóźniania się, kolejek w sklepie (urzędzie na Pkp itp - że zawsze staje się w tej najwolniejszej), nietolerancji w stosunku do ludzi o innych przekonaniach, bezczynności (bezrobocia), kotletów mielonych (od dzieciństwa)
 
reklama
Ale gafa, byłam pewna, że tu się wpisywałam, a tu zonk :baffled:

imię: Kasia
wiek: 28
dzieci: Oliver 03.12.2007, Jessica 31.01.2010, Aniołek 11. 2002, dwa Aniołki maj 2008, mój małż Tomek :-p
termin porodu: 11 wrzesień (10 rocznica zamachu na WTC)
czym się zajmuję? mama na całym etacie, a wcześniej pracownik biura obsługi klienta w hurtowni alkoholi i pracownik biura obsługi klienta w centrum obsługi hoteli i gastronomii
zainteresowania: psy, farmville :-p , kuchnia, książki
nienawidzę: porannego wstawania, mdłości i wymiotów :-p
 
Dzień dobry :)

Imię: Agnieszka
Wiek: 26 lat
Dzieci: brak (nie licząc psa i małża)
Termin porodu: wg kalkulatora 30.09.2011
Zawód: księgowa
Zainteresowania: sprort (siatkówka, snowboard), muzyka,
Nienawidzę: porannego wstawania
 
Witam,
imię: Mira
wiek: 29
dzieci: brak
termin porodu: 15 wrzesień
czym się zajmuję? ubezpieczenia
zainteresowania: grafika komputerowa
nienawidzę: złego samopoczucia i fałszywych ludzi
 
Witam wszystkie Wrześniówki:)
Imię:Julita (Jula)
wiek:32 lata
dzieci: synek Kubuś, 3,5 roczku
termin porodu: wg kalkulatora 19 września 2011
czym się zajmuję: jestem pracującą mamą - administracja Politechniki Wrocławskiej, praca - przedszkole - dom i tak w kółko,
Uwielbiam: sushi , lody śmietankowe, czasem pizze ( gdy nie liczę kalorii:) ), podróże, te małe i duże, dalekie i bliskie...
Nieznoszę:...gdy coś mi się nie udaję...

pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy:)
 
Witam wszystkie Wrześniówki;-)))
Imię:Monika (minia)
wiek:26 lat (23/02/2011 będę obchodziła)
dzieci: brak
termin porodu: wg kalkulatora 13-15 wrzesień
czym się zajmuję: pracuję w Banku ( dziś zobaczyłam maila w którym było ogłoszenie o rekrutacji wewnętrznej na moje stanowisko i mi się smutno zrobiło ;-(
Uwielbiam: pływać, spać, jeść ... uwielbiam tatusia mojej kijanki i samą kijankę!!!!!
Nieznoszę:...źle się czuć

fajnie że jest nas tak dużo i że możemy pogadać na forum....
witam jeszcze raz serdecznie ;-)))
 
cześć dziewczyny, to mój pierwszy post na forum :)

Imię: Natalia
wiek: 25 lat
dzieci: brak
termin porodu: wg kalkulatora 16 wrzesień
czym się zajmuję: pracuję w Banku
czym się interesuję: sport
 
Imię - Joanna
Wiek - oj... w październiku stukną mi 34 lata
Czym się zajmuję - przebywam na emigracji, asymiluję się, uczę języka niemieckiego, z wykształcenia mgr ekonomii i zarządzania
Termin porodu - 29.09.2011
Zainteresowania - sadownictwo, ogrodnictwo, planuję zająć się agroturystyką i organizowaniem imprez np. wesel :-)
Nienawidzę - zakłamania, obojętności i mdłości :-D
 
Imię - Ola
Wiek - 28 wiosen
Czym się zajmuję - pracuję w studio graficznym jako grafik komputerowy
Termin porodu - 15.09.2011
Zainteresowania - książki (najbardziej podróżnicze), podróże same w sobie, zwierzaki, fotografia tak amatorsko, snowboard.
Nienawidzę - być budzoną tuż po tym, jak odpłynę w krainę snów.
 
reklama
Dzień dobry wszystkim :) To i ja się przedstawię
Imię: Basia
Wiek: 39 i pół ;) - chyba najstarsza tu jestem :)
Czym się zajmuję: papierkami - jestem urzędniczką
Termin porodu: 20.09.
Zainteresowania: książki, szeroko rozumiane rękodzieło
Nienawidzę: kiedy coś wielokrotnie mi nie wychodzi

Pozdrawiam :)
 
Do góry