reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy sie :)

No to i ja coś napiszę:)
Suzi: mam 27 lat jest to moja 4 ciąża ale mam nadzieję że tym razem będzie szczęśliwie donoszona:tak:
Nie ukrywam że bardzo się boje i jeszcze sceptycznie podchodzę do wszystkiego...:zawstydzona/y:
Mieszkam na śląsku i pracuję w firmie sportowej,obecnie od samego początku jestem na L4
 
reklama
WItam sie j ja,
Mieszkam obecnie w Dublinie, w IE, mam juz synka prawie 3 letniego, siedze znim w domu i narazie tak zostanie. Bardzo czesto latam do PL, wiec jedna noga jestem tam mozna powiedziec;)
Mam 25 lat.

Napiszcie czy juz bylyscie u lekarza na pierwszej wizycie i na kiedy macie terminy. Ja wybieram sie jutro:-)
 
Witam, mam na imie Asia, 27 lat i jestem z Wielkopolski :) mezatka, od 2 miesiecy :) poczatki pierszej ciazy... w poniedzialek 19.09 pierwsza wizyta u lekarza.
Witam Was wszystkie jeszcze raz i pozdrawiam!

 
Cześć Majówki:) Jak wszystko będzie ładnie i pięknie to w maju 2012 zostanę Mamą (ostatni brakujący element do tytułu Spełnionej Kobiety - Matki, Żony i Kochanki) :) Mieszkam i pracuję w Zielonej Górze. Latek już 32 a to moja pierwsza i mam nadzieję, że szczęśliwie zakończona ciąża:) Staraliśmy się 3 cykle, więc do końca nie zwariowałam z niecierpliwości, choć już sama zdiagnozowałam sobie PCOS i kilka innych przyczyn niepłodności:) Dwie kreseczki na teście spowodowały napad paniki, łzy i śmiech na raz;)

Witam Was więc gorąco i do poczytania wkrótce;)
 
Witam!
Nazywam sie Patrycja mam 31 lat i 4 letniego synka , dzis dwie kreski na teście więc dopisuje się do Was :)
 
j.gif
o.gif
a.gif
n.gif
n.gif
a.gif
[/url][/IMG]
 
reklama
Witam .Nazywam się Aneta ,mam 35 lat i jestem z 3 dzieckiem w ciąży.Klaudusia ma już 15 lat ,a Kubuś 8,5 .Mieszkam w okolicy Warszawy,a konkretnie Marki.To nasza 3 próba od zeszłego roku i mam nadzieję ,że tym razem się uda.:tak:

Pracuję w fundacji jako dogoterapeuta ,a obecnie rozpoczynam studia na APS w Warszawie -specjalizacja oligofrenopedagogika.:-):-)
 
Do góry