reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy sie :)

hej, jestem Anita i mam 20lat:) mieszkam w okolicach ZG. To moja pierwsza ciąża:) nie mogę doczekać się pierwszego USG! ale muszę czekać do 6 października..
 
reklama
Witam dziewczyny :-)
Mam na imię Agnieszka i czekam z niecierpliowscią na upragnioną dzidzię. Jest to dla Nas niesamowita niespodzianka, ponieważ udało się za pierwszym razem, w pierwszym miesiącu po odstawieniu tabl. anty. Czekam na wizytę u gin 1 października, mam nadzieję, że będzie już coś widać,jak na razie widać tylko pęcherzyk ciążowy:crazy:
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :-D

 
:tak:Witam się i ja, mam na imię Alena i mieszkam na Wyspach i widzę że nie jedyna;-)
czekamy na nasze trzecie maleństwo. Jestem mamą Amelii i Alana:-)
Gratuluję i serdecznie pozdrawiam.
 
Hej,

Monika- 29 lat juz za chwile...mam juz chlopca w wieku 2 lat . Wrocilam do pracy kiedy mial 9 miesiecy. Termin mam na 17 maja.
Mieszkam w UK.
 
Cześć dziewczyny! Ja też Majówka :) Nie mam jeszcze zdjęcia dzidzi (idę na USG 22.09) i nie wiem jaki jest planowy termin porodu - napewno jakoś na początku maja...
Mam 31 lat, to nasza pierwsza ciąża i (ku naszemu zaskoczeniu) udało nam się za pierwszym razem! A za 2 tygodnie ślub...
Jestem z Warszawy i pracuję.
 
reklama
Do góry