reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy sie :)

reklama
To może i ja sie przedstawie:tak:

Mam na imie Paulina i to moja druga ciąża.mamy prawie rocznego Tomusia juniora i chcielibysmy teraz,żeby byla Hania
Mieszkam W Norwegii i poki co zajmuje sie dzieckiem:-) mam nadzieje,ze uda mi sie czesciej do was zaglądac choc przyznam,że zadomowiona jestem na październikówkach 2010:-)
 
Hej ja też jestem z R Śl :-) dokładnie z Halemby fajnie że jest tu ktoś z bliskich okolic:-) gdzie rodziłas na Goduli?

O proszę! :-) fajnie, że się na majówkach spotkałyśmy! :) Może uda nam się kiedyś spotkać na kawkę :)
Ja jestem z Goduli, i tutaj też rodziłam :) a Ty? I u kogo prowadzisz ciążę?
 
Ja też na goduli rodziłam a chodzę do doktora Gałazki do gabinetu na halembe, ale on też ma dyżury w szpitalu
 
Witam, wszystko wskazuje na to, że również będę mamą majową. Jeszcze czekam na usg.
Jestem z Wawy i będzie to moje drugie maleństwo - Mateusz ma już prawie 3 latka.

Pozdrawiam i wielkie gratulacje,
Asia
 
reklama
Witam
Mam na imię Ilona, lat 31, z zawodu nauczyciel. Na koncie mam już 2 synów: Kuba - lat 4 i Michał lat 2. Mieszkam pod Warszawą.
W "wolnej chwili" lubię haftować i robić biżuterię.
 
Do góry