reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy się

Jaką płeć chciałabyś mieć?

  • chłopczyka

    Głosów: 5 12,8%
  • dziewczynkę

    Głosów: 16 41,0%
  • obojętne

    Głosów: 18 46,2%

  • Wszystkich głosujących
    39

Ainhoa

Mama Zuzi
Dołączył(a)
16 Grudzień 2011
Postów
777
Dziewczyny, spędzimy tutaj jakieś 8 miesięcy jeszcze razem - mam nadzieję, że w komplecie, więc chciałabym wiedzieć jak macie na imię, bo tak przez osiem miechów zwracać się do jakiegoś nicku to tak sztucznie trochę;p
Może jeszcze coś o sobie powiecie?:D

Ja mam na imię Iza, mieszkam w Poznaniu, mam 25 lat (skończe w Sylwestra;))
Brak dzieci, jedna stracona ciąża w 2008r.
Pracuję na poczcie - obecnie mam l4.
Ainhoa to imię hiszpańskie zaczerpnięte z hiszpańskiego
serialu grozy - El Barco;)
Chciałabym mieć synka Mikołaja;)
 
reklama
Mam na imie Agnieszka, prawie 22 lat (w lutym koncze) mam synka rayana stad nick umm rayan to po arabsku mama rayana. Mieszkam w Londynie. Chcialabym miec dziewczynke ale jak bedzie chlopak to tez dobrze bo synek bedzie mial brata. Byle smyk zdrowy byl.
 
a ja mam na imię Natalia, lecz większość znajomych mowi do mnie Danusia, Danka stąd mój nick "Danuś" mam tak na drugie imię...mam 23lata mieszkam we Wrocławiu od roku ...pochodzę z małej miejscowości pod Warszawą:) jestem fryzjerem, stylistką oraz charakteryzatorem :) to moja pierwsza ciąża<3 marze o tym by urodzić zdrowego dzidziusia.... strasznie się boję, że je strace....... całe święta będę analizować swoje ciało i odczucia w obawie o to najgorsze....chce cię usłyszeć serduszko<3
 
Dziewczyny ale sie staro poczułam :-D:-D Mam na imię Agata mam 31 lat po świętach już 32 jestem mama 11 letniego mateusza i 5 letniego wczesniaczka Filipa . Marze o normalnej ciazy bez komplikacji bo wcześniejsza spędziłem w szpitalu od 20 do 31 tc . Chciała bym córeczkę - jak będzie chłopiec to mnie zdominuja :-) Ci moi panowie.
 
katjusza77 - czyli Kasia lat 34, mama 9-cio miesięcznej Natalki z Krakowa, z wykształcenia jestem religioznawcą a na co dzień zajmuję się promocją i projektami w krakowskim ośrodku kultury, też marzę o spokojnej ciąży (pierwszą straciłam), obecnie pracuję z domu (a dokładniej z łóżka, muszę narazie leżeć), cieszę się z tej ciąży jak małe dziecko! :-)
 
Ostatnia edycja:
Karolina (nietrudno się domyśleć ;-)) 30 lat zamieszkała w katowicach. Mężatka od 3 lat. Z zawodu jestem architektem. Maks ma dwa latka. Też chciałabym spokojnej ciąży ze szczęśliwym zakończeniem. Płeć mi obojętna:tak:
 
Witam i ja!!!
Mam na imię Regina, mam 27 lat i jestem z Czechowic-Dziedzic pracuję w urzędzie chociaż jestem kosmetyczką :)
To moja pierwsza ciąża.
Mama nadzieję, że spędzimy tutaj miłych 8 miesięcy!!!
 
Witam!
mam na imię Olga, mam 29 lat, mieszkam z mężem w małym mieszkaniu w bloku w Bielsku-Białej. Mamy 10-miesięczną córeczkę Natalię, pierwsza ciąża była planowana nawet co do terminu porodu... i plan się udał w 100%. Moja obecna druga ciąża to totalne zaskoczenie i niespodzianka ;P
Z zawodu jestem farmaceutką a moje hobby to hodowla i szkolenie psów, mam psa i sukę rasy staffordshire bull terrier, są szkolone, a moja suczka będzie miała wkrótce szczeniaki.
Jak więc widzicie - bardzo wesoło mamy w naszym małym mieszkanku na 9 piętrze :) a będzie jeszcze weselej :p
 
Witajcie
Mam na imię Emilia i mam 27 lat.
Podobnie jak Danusia bardzo się stresuje i modlę żeby dzidzia byla zdrowa.
Jestem po testach ciążowych i beta hcg. Byłam u lakarza w czwartek 22.12.2011. Powiedzial, że to 34 dc i mam się zgłosić na poczatku stycznia, ale chyba zdecyduje się na lekarza mojej przyjaciółki, ktora szczęśliwie dwa miesiące temu została mausią i gdyby nie ta Pani byłoby źle.
Czekam z niecierpliwością na pierwsze USG :)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hej dziewczyny, mam na imie Edyta, 33 lata, mezatka od 16mcy. Mieszkamy w UK. Pierwsza ciaza stracona w 22tc (niewydolnosc szyjki). To nasza druga wyczekana,wymodlona ciaza,w ktorej mam ogromne leki i obawy, choc w glebi duszy nadzieja sie tli. slyszelismy juz serduszko 2 razy, dzidziulek sie rozwija. NIestety obok pecherza ciazowego umiejscowiony jest ponad centymetrowy krwiak, bylo tez krwawienie. trzymajcie kciuki
 
Do góry