reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy się

Jaką płeć chciałabyś mieć?

  • chłopczyka

    Głosów: 5 12,8%
  • dziewczynkę

    Głosów: 16 41,0%
  • obojętne

    Głosów: 18 46,2%

  • Wszystkich głosujących
    39
gosiek-82, Sunshine27 witamy kolejne przyszłe sierpniowe mamusie w naszym gronie :-D Czujcie się dobrze w naszym gronie i niech Wam czas z nami miło płynie :tak:
 
reklama
czesc dziewczyny,
mam na imie aga (29 lat) i pochodze z zielonej gory. w zasadzie to od 2 tyg (od kiedy jestem na zwolnieniu) podgladam Was i Wasze problemy/niepokoje, ktore w zasadzie bardzo czesto przypominaja moje.
to moja pierwsza ciaza, poki co termin ustalony na 8.08 :) po polowkowym usg okazalo sie, ze bedzie dziewczynka, chociaz kilka tyg wczesniej 2 lekarzy potwierdzilo chlopaka, wiec teraz nie wierzymy juz w nic i wyczekujemy zdrowego malucha :) pozdrawiam
 
Cześć wszystkim :) na imię mam Ola, lat 23 pod koniec roku... To jest nasza druga ciąża, pierwsza poroniona w lipcu 2011... Mamy już za sobą połowę i wszystko jest w porządku... W poniedziałek będzie wiadomo płeć...:) Jestem z woj. opolskiego, przez ostatnie 3 lata pracowałam w zawodzie florysty ale już jestem na zwolnieniu... Ściskam wszystkie przyszłe mamuśki gorąco
 
Witajcie scarletta i Ola, rozgośćcie się u nas :-D

Ola to jest już nas dwie - ja też w poniedziałek wybieram się na połówkowe USG - i mam nadzieję, że Maleństwo nie będzie takie nieśmiałe i wstydliwe jak jego mamusia i pokaże, co ma między nóżkami :-)
 
no to i ja, lepiej późno niż wcale - mam na imię weronika, choć dla znajomych raczej weronka.
w październiku skończę 33 lata (szok). to moje pierwsze dziecko, co lepsze poczęte dokładnie w noc poślubną. w związku od ponad czterech lat. oboje z mężem "robimy" w reklamie. mieszkamy w warszawie, z psem budrysem.
będzie dziewczynka, Tola :)
 
Witajcie dziewczyny. Odświeżę wątek .Mam na imię Anka mam 29 lat. Jestem mamą Roksanki ur 3 sierpnia (planowo miała być 25 lipca ale nie śpieszyło jej się za bardzo) , mieszkamy w Danii. Pozdrawiam
 
reklama
czesc Anka ja jestem Marta i moja niuska też z 3 sierpnia, waży 9100 gada "dać" słychać wyraźnie "ć" , "tata" "doda" to koleżanka Emilka "dada" to brat Filip, "Tym" Tymek jest bardzo sprawna ruchowo, chodzi od 8 miesiąca, teraz to biega robi pąpki, kręci się na pupie, i jak małpka, najgorzej, bo wchodzi na krzesła i staje, bucyfołek mały, a Twoja?
 
Do góry