reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy się

Jaką płeć chciałabyś mieć?

  • chłopczyka

    Głosów: 5 12,8%
  • dziewczynkę

    Głosów: 16 41,0%
  • obojętne

    Głosów: 18 46,2%

  • Wszystkich głosujących
    39
Witaj DeeDunia moja imienniczko ;-). Trzymam mocno kciuki za Twój brzuszek, ale skoro to już 16 tydzień to wierze, że wszystko będzie dobrze tym razem. Każda tu chyba drży o swoje dzieciątko NIECH JUŻ ZACZNĄ NAS KOPAĆ Z CAŁYM IMPETEM! Buzka :-)
 
reklama
Czas aby się przedstawić. Poczytuję Was regularnie tylko z pisaniem gorzej. Mam na imię Wiola i mam jeszcze 26 lat choć tak pozostanie jeszcze tylko przez 4 miesiące. Obecnie jestem w 13 tygodniu ciąży i jest to moja pierwsza ciąża. Założenia były takie że to będzie cudny czas, niestety jeszcze nie jest :-(. Czekam na poprawę z niecierpliwością. Od początku stycznia jestem na L4 i wyleguję się w domu. Z pracusia i super aktywnej osoby stałam się leniwcem i śpiochem gdyby przed ciążą kto powiedział mi że tak się mi zmieni to bym go wyśmiała.
Ale nie ma co narzekać trzeba myśleć pozytywnie :-).
 
Witam.
Mam na imię Sara i 20 sierpnia po raz pierwszy zostanę mama. Na Dzidziusia czekalismy dosc długo bo prawie 2 i poł roku ale najważniejsze że w końcu się udało.
Pozdrawiam wszystkie sierpniowe mamusie.
 
ja też się przedstawię, mam na imię Marta, mam 31 lat, jestem z Pabianic. Po raz pierwszy zostanę mamą, więc moja ciąża jest jak dotąd pełna obaw, ale te obawy powoli znikają - w miarę jak brzuszek staje się coraz większy :) Pozdrawiam wszystkie sierpniowe Mamy!!!
 
Witam serdecznie wszystkie przyszłe mamusie:)

Mam na imię Patrycja i mam 25 lat. Obecnie jestem w 4-tym miesiącu ciąży. To moja druga ciąża, ale niestety pierwsza skończyła się poronieniem jakieś 4 lata temu. Jednak teraz jestem bardzo dobrej myśli ;) w sumie największe niebezpieczeństwo utraty ponownej ciąży już minęło...
Wspólnie z mężem prowadzimy własny biznes, ale ze względu na mój stan mąż zabrania mi zbyt dużo pracować. W związku z tym dysponuję dość sporą ilością wolnego czasu :) To też skłoniło mnie do tego, aby dołączyć się do tego forum. Ciąża to tak wspaniały i nadzwyczajny okres w życiu każdej kobiety, że warto dzielić się wszystkimi doświadczeniami i emocjami z innymi!!!

W szczególności pozdrawiam sierpniowe Mamuśki!!! ( sama mam termin dokładnie na 1 sierpnia 2012 ;) )
 
Witam sierpnióweczki. Pozwolicie że i ja zaznaczę swoją obecność :).
Mam na imię Basia, mam 29 lat. Pochodzę z Mysłowic, ponad 5 lat temu miłość przygnała mnie do Krakowa i tak już zostało :). Jestem mężatką od października 2011. Termin narodzin naszego Maleństwa wyznaczony jest na 4 sierpnia (a jak zadecyduje - kto go tam wie ;) ). Najgorsze samopoczucie fizyczne już za mną :) teraz pozostaje stres, czy sobie poradzę i co będzie później (z pracą itp.). Bąbel to prawdopodobnie chłopczyk, choć mąż cały czas czeka na wiadomość: dziewczynka ;). Byleby Bąbel był zdrowy, zdrowo i radośnie się rozwijał i szybko ruszył z nami w góry :).
 
reklama
Cześć wszystkim
Jestem Aga z Krakowa, mam 27 lat i czekam na naszego Maluszka:) Niestety jedno poronienie już za mną ale teraz musi być już tylko lepiej:) Kończymy 17tc, nie znam płci ale Maluch rośnie ślicznie.
Super pomysł z tym forum!
 
Do góry