reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy się

Jaką płeć chciałabyś mieć?

  • chłopczyka

    Głosów: 5 12,8%
  • dziewczynkę

    Głosów: 16 41,0%
  • obojętne

    Głosów: 18 46,2%

  • Wszystkich głosujących
    39
Witam:) Podobnie jak jjustyna mieszkam niedaleko Opola :) Mam 24 lata i oczekuję naszego pierwszego Maleństwa :-) Zaczynam 15 tydzień, więc szczęśliwą mamą będę w okolicach 28-30 sierpnia :) już nie mogę doczekać się kolejnego USG, by zobaczyć dzidzię :) jeszcze 2 tygodnie...
 
reklama
Witam Was! Nazywam się Marta, mieszczkam w Piotrkowie Trybunalskim, mam 31 lat. Jestem fililogiem polskim i pedagogiem ed.wczesnoszkolnej i przedszkolnej z ed. artystyczną. Pracowałam 4 lata w przedszkolu, a obecnie przebywam na urlopie wychowawczym na najmłodsze dz. i jednocześnie jestem w 19 tyg. ciąży. Mam 3 wspaniałych dzieci.
Login bejbi, dlatego, bo tam mówi na mnie mój mąż od 14 lat, a od 12(będzie rocznikca ślubu w czerwcu) mężatka. Ja mówie na niego Tino i tak mam wygrawerowane na obrączce:) W tym momencie życia jestem b. szczęśliwa, bo wiem, że świat nie jest doskonały i nie mogę podobać się wszystkim. A właściwie to się cieszę, że popełniamy błędy, że nie tylko ja, bo wszyscy je popełniamy. Najważniejsze to iść dalej... Pozdrawiam, gorąco ściskam brzuszki.
 
Witajcie :).
bejbi, mamy ten sam termin porodu. Przynajmniej tak "papierkowo" bo pewnie i tak wyjdzie inaczej ;-)
 
Witajcie :happy2:

W końcu, po długich poszukiwaniach, trafiłam do właściwego wątku "Przedstawmy się". Dwukrotnie na różnych wątkach pisałam już, że jestem początkującą forumowiczką, na razie błądzącą po tych stronach.

Mam już prawie 28 lat i znajduję się w swojej pierwszej ciąży (dokładnie 17 tydzień i 3 dzień). Maleństwo (nie znam jeszcze płci) ma przyjść na świat w okolicy 17-18 lub 21 sierpnia. Z wykształcenia jestem pedagogiem - logopedą.

Przeżywam teraz (podobnie jak wy wszystkie) wyjątkowy okres w swoim życiu - jednocześnie pełen niepokojów i pragnienia, aby wszystko było dobrze i aby dzieciątko się zdrowo rozwijało. Witam Was serdecznie i z góry dziękuję Wam za wsparcie podczas różnych wypowiedzi :-D

Wszystkiego dobrego :-)
 
dzag82, myśl, że nie będę sama w trudnej chwili jest pocieszająca, choć wiadomo, że różnie z tymi terminami; ciekawe, która będzie pierwsza...a znasz już płeć? u mnie jakiś przygłuchawy lekarz robił usg i wstydziłam się go zapytać jeszcze raz, żeby mi poszukał płci dzidziuszka:zawstydzona/y:
 
Wita. Mam 30 lat mieszkam w Bieszczadach . Jestem obecnie w 19 tyg bedzie to moj pierwszy dzidzius. niestety nie wiem czy to chlopak czy dziewczynka bo strasznie sie wstydzilo na usg pokazac co tam ma;-). Czuje ze dzieczynka . Pozdrawiam cieplutko wszystkie przyszle mamy:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej, Mam na imi Ewelina, mam 28 lat. Pierwszy raz jestem w ciąży. To już 21 tydzień. Przed świętami dowiedziałam się, że to będzie chłopiec. Ciążę mam przeleżaną praktycznie. Ostatnio dowiedziałam się, że jest zagrożona. Spędziłam kilka dni w szpitalu, mam krótką szyjke macicy 29mm, więc czeka mnie jeszcze więcej leżenia, ale dla dzidziusia zrobię wszystko. Mam wyrozumiałego i kochanego męża, który wyręcza mnie we wszystkim. :-)
 
Do góry