reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy się

Jaką płeć chciałabyś mieć?

  • chłopczyka

    Głosów: 5 12,8%
  • dziewczynkę

    Głosów: 16 41,0%
  • obojętne

    Głosów: 18 46,2%

  • Wszystkich głosujących
    39
Witajcie!

Mam na imię Aneta, lat 29, mężatka ponad 3 lata, mam uroczą córeczkę Olę, mieszkamy niedaleko Lublina.

Życzę wszystkim spokojnych kolejnych 8 miesięcy :tak:
 
reklama
Witam mam na imię Magda mieszkam nad morzem i jestem sierpniówką termin 12 sierpnia 2012. Na razie staram się wstawić suwaczek w profilu
 
hej:) mam na imię Marta, lat 27. W związku od prawie 12 lat. Żona od ponad roku. Uwielbiam film The Holiday (oglądany z 10 razy w roku na odstresowanie), fitness (ostatnio zwłaszcza zumbe), polskie góry i Grecję, no i moją sunię. To nasza pierwsza dzidzia, która się nam nie chce pokazać. Ale trzeba być dobrej myśli.
 
No to i ja sie przedstawie ;)

Mam na imie Lidka i mam 24 lata razem z narzeczonym mieszkamy w UK ale orginalnie pochodze z ŁODZI :)
To nasze piersze malenstwo i duzo musielismy sie napracowac aby sie zagniezdzilo ;) ale w koncu sie udalo teraz modlimy sie o szczesliwe rozwiazanie.
Ja po cichutku mam nadzieje na coreczke Alicje ale mojego A geny w rodzinie sa tak silne ze tam rodza sie same chlopaki od pokolen ;) hihi:tak: ABY zdrowe bylo ;)
 
Witajcie :) Ja mam na imię Alicja. Mam 23 lata i od 5msc jestem szczęśliwą mężatką :) Wczoraj zrobiłam testy i na obu były dwie śliczne krechy :) Lekarz na początku stycznia.
 
Mam na imię Ilona, mam 24 lata, szczęśliwa mężatka od ponad 3 lat( z męzem znamy sie ho ho, chyba jakoś 9 lat ) , mam cudownego dwuletniego synka Jasia , z zawodu technik żywienia , ale od narodzin synka nie pracuję tylko zajmuję sie domem i wychowaniem małego :) jestem po 3 poronieniach wiec licze ze zostanę tu z Wami do konca i bedzie mi dane urodzić zdrowe dzieciątko :)
 
Witajcie:-)
mam na imię Ania i chyba jestem tu jedną ze starszych przyszłych mamuś. Mam 33 lata, jestem nauczycielką i właśnie oczekuję swojego pierwszego dzidziusia:-D. Mam nadzieję, że znajdę tu wiele porad i odpowiedzi na nurtujące pytania.
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki;-)


 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :)
Nazywam sie Daria, 28lat, 3ciaza, mam coreczke 8letnia, poronilam bliznieta kilka lat temu, teraz czekamy najlepiej na chlopczyka, ale chyba przestaje to miec znaczenie wieksze dla nas obojga :)
Mieszkam w UK, oryginalnie GDANSK
Pracuje w pubie.
Staram sie byc czynna jak najwiecej, zeby zapomniec ze cos moze sie stac :/ mam nadzieje ze wszystkie tutaj napiszemy w sierpniu ze zostalysmy szczesliwymi mamusiami :) tego Wam Kochane zycze!
Teraz tylko jak ja zapamietam Wasze imiona :) moze podpisujmy poki co po postami sie imieniem? bedzie prosciej, utrwali sie
 
Witajcie :)
Dobry pomysł, żeby tu wszystkie nas "zebrać", bo na głównym posty powitalne szybko znikają na dalekich stronach ;)

Mój nick już sam za siebie mówi wiele ;) Mam na imię Ewa i mam 25 lat. W grudniu 2010 roku urodziłam Synka - Franciszka. Teraz czekamy na drugie Maleństwo. Płeć nie gra roli. Chłopczyk najpewniej będzie się nazywał Antek, a Dziewczynka - Róża, ale to jeszcze robocze imiona ;)

Pierwsza ciąża przebiegała niemal książkowo. Teraz jest mały problem na początku - niewielki krwiak, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze...

Mieszkam w Krakowie. Pracuję zdalnie, co sobie bardzo cenię, bo mogę siedzieć z Frankiem w domu. Jestem redaktorem wydawnictw książkowych. W tym roku zaczęłam studia doktoranckie. Pisuję też recenzje książek dla dzieci i młodzieży i dla dorosłych też - ale to już hobbystycznie.
Uwielbiam piec i gotować. W wolnych chwilach, których nie ma wiele, czytam albo gram w planszówki :)
Z Mężem znamy się ponad 9 lat, w lipcu minęły 2 od dnia naszego ślubu.
 
reklama
az mi głupio:-( w tym wieku:-) w styczniu skoncze 37lat i to moje 5 dziecko! ciesze się jak głupia na małe pachnące dzieciątko:-)

od lat jestem tzw pracownikiem administracyjnym na różnym stanowisku:-) pracuje w domu co bardzo mi ułatwia opieke nad dziecmi i prowadzenie domu. Oprócz tego jestem NIANIĄ:-) obecnie mam 4 chłopczyka który czuje się u nas "lepiej niz w domu".

bardzo pragne by dziecko było zdrowe!!!
 
Do góry