reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy się

Jaką płeć chciałabyś mieć?

  • chłopczyka

    Głosów: 5 12,8%
  • dziewczynkę

    Głosów: 16 41,0%
  • obojętne

    Głosów: 18 46,2%

  • Wszystkich głosujących
    39
Witam wszystkie mamusie teraźniejsze i te przyszłe:)
Dużo już nas tutaj:) Na imię mi Ewelina mam wspaniałą 6 letnią córeczkę która 18.01.12 skończy 7 lat a ja 22.01.12 skończę 26 lat, w maju zeszłego roku poznałam mężczyznę swojego życia Marcina:) a teraz wspólnie czekamy na maleństwo które na świat miało przyjść najpierw w lipcu ale po drugim USG okazało się że jednaktermin mam na 04.08.2012, jestem bardzo szczęśliwa io tylko modlę się o zdrówko dla małego już czuję w sercu że będzie synek:)_ pozdrawiam (ps. mój profil jest ubogi dopiero dzisiaj się zarejestrowałam ale z czasem bedzie lepiej)
 
reklama
Witam :)
Z chęcią dołączam.
Mam na imię Justyna lat 27 (w lutym 28), mieszkam w Krakowie. Jest to moja pierwsza ciąża i cały czas się martwię czy wszystko jest ok:) (ale to chyba normalne). Uwielbia zwierzęta (jestem właścicielką nadpobudliwego 3-letniego psiaka).
Pozdrawiam wszystkie oczekujące mamusie:)
 
Witam. Mam na imię Magda. Mam 25 lat - właśnie kończę studia na kierunku Zarządzanie.W sierpniu 2011 wyszłam za mąż - to moja pierwsza ciąża. Kocham zwierzęta - mamy 2 koty - jeden z ADHD a ddrugi taki troche hmmm dziwny :-) pozdrawiam!
 
Witajcie. Jakiś czas czytam forum i dziś postanowiłam się zalogować. Mam na imię Magda, mam 28 lat, jestem z Łodzi. Spodziewam się bliźniaków. Przewidywany termin porodu ok.10 sierpnia, ale wiem ze nastąpi to wcześniej, jak to bywa w przypadku ciąży mnogiej. Mam nadzieję, że spotkam tu kogoś kto też spodziewa się bliźniaków i wymienimy się doświadczeniami i obawami :)
 
Wczoraj pisałam w tym wątku posta, przedstawiając się a teraz go nie widzę!! A byłam pewna że się dodał.
Sopelek, gratuluje bliźniaków. U mnie mąż bardzo chciał bliźniaki, ale niestety tylko jedno będzie. A może to i dobrze :-)
No to teraz coś o mnie, po raz drugi. Mam nadzieję że tym razem się doda. Mam na imię Marta, mam 27 lat i też jestem z Łodzi :-) fajnie spotkać tu kogoś z tego samego miasta. Mój mąż jest ode mnie rok młodszy. Jesteśmy ponad rok po ślubie, a o dzidzię zaczęliśmy się starać jeszcze przed ślubem i zajęło nam to rok i 4 miesiące. Mam nadzieję że dotrwamy bezproblemowo do sierpnia i doczekamy się naszego wyczekanego maleństwa.
 
Hej, mam na imię Lidka, mam 26 lat i jestem szczęśliwą mamą 13 miesięcznej Michalinki. Skończyłam Pedagogikę Wczesnoszkolną i Przedszkolną, a obecnie zajmuję się córeczką. Mieszkamy w Międzyzdrojach. W sierpniu pojawi się kolejne szczęście :) Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
To może ja się też i tu przywitam ;-)
Na imię mi Dorotka, już kolejna wśród sierpniówek. Lat mam 18 jak narazie, więc jestem zdecydowanie młodsza od Was wszystkich tu obecnych, i prawdopodobnie moje 19 urodziny spędze na porodówce. Ciążą wyczekiwana nie była, była wręcz mega zaskoczeniem, niestety dla tatusia dziecka nieprzyjemnym. Ja jednak bardzo się cieszę z maleństwa, zwanego przeze mnie kosmitą
:-D płeć jest mi totalnie obojetna, i dziewczynka i chłopczyk byliby cudowni, choc tylko dla dziewczynki mam jakiekolwiek pomysły na imiona póki co. Za sobą mam tylko szkołe średnią, z racji wieku. A pochodze z Sochaczewa. Rodzić jednak zamierzam w Warszawie.

pozdrawiam mamusie! ;)
 
Witajcie!
Mam na imię Agnieszka, mam 21 lat i to moja pierwsza ciąża, jestem studentką inżynierii środowiska. Interesuje się modą i wizażem. ;) Termin porodu to 15-21 sierpnia. Ciąża jak u Dorotki nie była wyczekiwana i jest dużym zaskoczeniem. :)
Pozdrawiam wszystkie mamusie!
 
reklama
Na wątku siedzę od ponad miesiąca, ale jakoś pominęłam ten wątek. Lepiej późno niż wcale :-)

Mam na imię Marta, mam 30 lat, urodziłam się i wychowałam w Warszawie, ale od 4 miesięcy mieszkam w podwarszawskim Zalesiu Górnym, gdzie uciekliśmy przed warszawskim zgiełkiem i pośpiechem życiowym do spokoju i zieleni. Pracuję w Warszawie. Z moim partnerem jesteśmy razem 11 lat, nie jesteśmy po ślubie. To moja druga ciąża, pierwsza rok temu zakończyła się niepowodzeniem w 14 tygodniu, dlatego bardzo się boję. Wcześniej po prostu nie staraliśmy się o dzidzię, nie byliśmy gotowi. Chciałabym w ciągu 3 lat mieć drugie dziecko. Teraz marzę o dziewczynce Hani, Ewie albo Lenie. Ale wiadomo, najważniejsze żeby było zdrowe. Mamy dwa najukochańsze pod słońcem koty.
 
Do góry