reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy się

Jaką płeć chciałabyś mieć?

  • chłopczyka

    Głosów: 5 12,8%
  • dziewczynkę

    Głosów: 16 41,0%
  • obojętne

    Głosów: 18 46,2%

  • Wszystkich głosujących
    39
Cześć! mam na imię Aśka, jestem w 13 tc :-) to moja pierwsza ciąża choć w lipcu skonczę 38 lat - trochę stara mama ze mnie bedzie :zawstydzona/y: mieszkam w Katowicach. Termin na 9 sierpnia, sama w to wszystko nie wierzę...
 
reklama
Hej! Mam na imię Pamela ( możecie mi nie wierzyc ale naprawde:-p) mam 21 lat pochodzę z małej miejscowości niedaleko Warszawy. Jestem w 12 tc. O ciązy ja i mój narzeczony dowiedzieliśmy się w wigilie:-p Taki prezent pod choinke. Jestesmy ze sobą ponad 4 lata. Obydwoje studiujemy i pracujemy w warszawie pracujemy w centrach handlowych ja w sklepie on jako ochroniarz. Jestem na 2 roku psychologii. Z racjii kierunku strasznie się boję o kruszynkę żeby bylo wszystko w porzadku lekarze mówią że jest wszytsko ok. Ale cały czas mam takie myśli.. To moja pierwsza ciąża i obydwoje wyczekujemy kruszynki koło 14 sierpnia;-)
 
Cześć! mam na imię Aśka, jestem w 13 tc :-) to moja pierwsza ciąża choć w lipcu skonczę 38 lat - trochę stara mama ze mnie bedzie :zawstydzona/y: mieszkam w Katowicach. Termin na 9 sierpnia, sama w to wszystko nie wierzę...

witaj i się nie przejmuj:-) wiekiem, ja skonczyłam własnie 37lat i czuje się młodo:-)
 
Sempe - dzięki :-))) Gratuluję pociech! ja do tej pory byłam tylko mamą Golden retrivera - jeśli w wychowaniu dziecka wykażę się takim brakiem konsekwencji to czarno to widzę ;-)
 
witaj i się nie przejmuj
biggrin.gif
wiekiem, ja skonczyłam własnie 37lat i czuje się młodo
biggrin.gif




To jestesmy prawie w tym samym wieku .Ja mam na imie Ela 37 skoncze w czerwcu .Mam trojke dzieci 17 ,12 ,4 i teraz jak to moj lekarz okreslil czwarty macgajwer sie szykuje.Mieszkam w Stockholmie ,nie pracuje . to tyle na poczatek
 
Dziewczyny, ja też nie jestem najmłodsza. 1 kwietnia skończę 34 lata i też tak jak Summerbaby pierwszy raz zostanę prawdziwą mamą, bo do tej pory "matkowałam" tylko psom. Również mam nadzieję, że z wychowaniem dziecka pójdzie mi lepiej.
 
Hej witajcie,



mam lat 29 i to moje pierwsze dzieciątko, to 14 tydzień, 2 dzień. Mieszkam w Lodzi,w planach przenosiny do Wrocławia zanim bąbel do nas dołączy:-)pozdrawiam wszystkie mamy.
 
Witam.Mam na imię Izabela mam 37 lat i obecnie jestem w 14 tc -piątej ciąży. Do tej pory ma dwie córki 13 letnia Natalka i 10 letnia Vanessa jednego aniołka poroniłam w 10 tc druga córeczka odeszła w 39tc . Mieszkam w Warszawie pracuję w supermarkecie obecnie na zwolnieniu mój partner jest fotografem.
Pozdrawiam wszystkie mamusie.
 
reklama
Witam się i ja, pisałam na sierpniówkach jako Gosia88 ale musiałam założyć nowe konto. Chyba się nie przedstawiałam na tym wątku więc zrobię to teraz :-)
Także- mam na imię Gosia (szok;-)), mam prawie 24lata, to moja druga ciąża, pierwsza córeczka Maja kończy niedługo 3latka. Jestem szczęśliwą mężatką, mieszkam na stałe w Krakowie, aktualnie kończę studia. Hmmm nie wiem co więcej, myślę że wyjdzie w praniu;-) Aha może tyle że termin mam na 27lipca ale jako że pierwszą ciążę przenosiłam ponad 2tyg i w mojej rodzinie jest taka tendencja to szykuję się na poród raczej w pierwszych dniach sierpnia, dlatego zdecydowałam "dopisać" się tu do was, mam nadzieję że mnie przyjmiecie :happy2:
 
Do góry