reklama
  1. Czy są tu jakieś listopadowe maleństwa? A czy mamusiu zrobiłaś już pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.12 czekamy na listopadowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Przedszkole w Lublinie!

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez k-a-s-i-e-n-k-a, 3 Kwiecień 2006.

1. k-a-s-i-e-n-k-a

k-a-s-i-e-n-k-a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam!
    Mój maluch zamierza od września pójść do przedszkola,ja wybrałam Przedszkole nr.18 grupę Montesorri bo jest blisko i fajnie:) Jeśli znacie lepsze przedszkole w Lublinie piszcie,może zmienie zdanie. A jeśli macie jakieś zdanie o przedszkolu nr.18 to też chciałabym je znać. Z góry dziekuję za odpowiedzi:)

2. karola7

karola7 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witaj kasieńka. Nie wiem gdzie jest 18, ale mój mały chodzi do 75 (na Czechowie) i jestem bardzo zadowolona. Ale to bardzo wazne, żebyś miała blisko do przedszkola, a z tego co piszesz 18 jest koło ciebie.

3. reklama
  4. zielinskakasia

zielinskakasia Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jeśli chodzi o Poznań, zapisałam córkę do przedszkola, które ma system (aplikację na telefon ) kidme, jako rodzice dostaliśmy już do niego dostęp, jestem zachwycona! Dostaję powiadomienia na telefon że czas zapłacić za przedszkole, że jest organizowany wyjazd, teatrzyk, balik, dzień marchewki czy najróżniejsze wydarzenia. Nauczycielki wysyłają mi zdjęcia grupy z wyjazdów, wszystkie dokumenty potrzebne, menu itd. Sama w domu w aplikacji mogę dodawać pomiary, np. wzrost i wagę dziecka, widzę co jadlo i mam dostęp do tematów zajęć. Poleciłam moje przedszkole koleżance i okazało się , że w jej przedszkolu od września wprowadzają to też. Drogie mamy, jest to tak super rozwiązanie, że polecam Wam pogadać o tym z dyrekcją, podsyłam Wam stronkę www.kidme.pl ( podobno może mieć to każde przedszkole, z każdej miejscowości ). Jako rodzic, naprawdę uważam że jest to bardzo przydatne, bo wszystko mam pod ręką i już o niczym nie zapomnę

Poleć forum