reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przepisy kulinarne :)

uwielbiam lasagne :tak:
i naprawdę jest super prosta w przygotowaniu. a na drugi dzień (bo zawsze robię, jak dla wojska) jeszcze lepsza :-)
i polecam jeszcze canelloni: takie grube wielkie rury makaronowe, napychane różnościami (można nawet sosikiem bolognese z mięskiem lub szpinakiem i serem...) i potem posypane serem i zapiekane, mniam :tak:
 
reklama
Sałatka z kurczakiem i ananasem

Składniki:
1 podwójny filet z kurczaka
1 puszka ananasa
2 puszki kukurydzy
8 jajek
Koper suszony
majonez
sól i pieprz

Przygotowanie:
Filet z kurczaka umyć, pokroić na porcje i ugotować w wywarze wody z kostką rosołową i dowolnymi przyprawami.
W dużej misce wymieszać kukurydzę, pokrojone, ugotowane jajka, i drobno posiekanego ananasa.
Ugotowany filet również drobno pokroić i dodać do pozostałych składników.
Następnie dodać majonez, sól, pieprz oraz koper.
Przed podaniem schłodzić przez min. godzinę w lodówce.
Doskonale smakuje bez żadnych dodatków albo ze świeżym chlebem, najlepiej ciemnym
no i oczywiście z chipsamiJ.
SMACZNEGO!!!








 
Sałatka z pora
File
1 słoik selera konserwowego
ser żółty 20 dag
4/5 ogórków konserwowych
szynka 20 dag
kukurydza 1 puszka
ananas 1 puszka
1 por (biala część)
majonez


Smacznego !!!​
 
Kurcze to ciasto wyglada przepysznie.Musze zrobic dzieciakom.Ma w sobie wszystko co lubia.bita smietane domowa i pomarancze.Niebo w gebie.
 
kochane
w niedzielę mam 1 rocznicę ślubu i chcę przygotować mojemu M pyszną kolację
macie jakieś pomysły na menu????
 
mniam mniam ale aż wstyd się przyznać nie umieć zrobić bitej śmietany:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::crazy:
Wiem jak się robi ale nigdy nie wychodzi więc ciasto odpada.:-:)-(
 
reklama
Bita smietana jest prosta.Tylko najwazniejsze zeby smietana byla dobrze schlodzona.Tu w Stanach nie ma slodkiej 30%,ale kupuje Rame do ubijania bo to mozna dostac w Polskim sklepie.Z tej ramy zawsze mi wychodzi,nigdy jeszcsze nie mialam problemu,w Polsce czesto uzywalam 30to % smietane laciata.Wazne tez zeby cukier puder dodac dopiero gdy smietana bedzie ubita,ale tez nie wolno za dlugo bic bo zrobi sie maslo.Ja sprawdzam lopadkami czy jest sztywna.
 
Do góry