iza1
Fanka BB :)
Dziewczyny pomyślałam że taki wątek może się przyda
. Wiadomo że zupki i obiadki słoiczkowe sporo kosztują i nie każdego na nie stać, wiem z wątku o wprowadzaniu pokarmów że wiele z Was same gotuje już obiadki dzieciaczkom. Ja jestem w tej kwestii zupełnie zielona
mam babycooka gdzieś na płytce i na pewno tam niedługo zajrze. Ale może każda z Was ma jakieś swoje sprawdzone, łatwe i tanie przepisy, może jakieś swoje wymyślone dania
Co myślicie o tym wątku?
. Wiadomo że zupki i obiadki słoiczkowe sporo kosztują i nie każdego na nie stać, wiem z wątku o wprowadzaniu pokarmów że wiele z Was same gotuje już obiadki dzieciaczkom. Ja jestem w tej kwestii zupełnie zielona
mam babycooka gdzieś na płytce i na pewno tam niedługo zajrze. Ale może każda z Was ma jakieś swoje sprawdzone, łatwe i tanie przepisy, może jakieś swoje wymyślone dania
Co myślicie o tym wątku?