reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisy na obiadki dla naszych Skarbów.

Moja mama ugotowala malemu zupke (ja podawalam te ze sloiczka) i z tego co widze to maly sie zajada. Zupka jest gotowana na cielecinie z marchewka, pietruszka do tego dodane maselko i zmiksowana. Pozniej bedzie dodawana kasza albo zacierki. Generalnie zadnych powiklan nie bylo ( kupka bez problemu tylko zapach powala ). Poza tym dieta sloiczkowa czyli jabluszka dynia sliweczki deserki no i kaszka bananowa, ktora moje dziecko uwielbia.
 
reklama
ale juz duzo dajecie jesc swoim maluszkom ... :) tylko pozazdroscis :) bo my ciagle tylko na cycu jestesmy ale i zachodu z tym mniej :) nie trzeba gotowac i podgrzewac :)
 
Idziu nic się nie martw! My obie takie uparte na tą pierś jesteśmy. ;-) :-D Wygodnictwo nam się spodobało, ale chyba ani Twojej Kamilce ani mojemu Olkowi jakoś to nie przeszkadza.
 
Idzia, Irlandia ja też głównie na piersi. Mam za sobątylko kilka prób z jabłkiem. No i wielki zamiar wprowadzania obiadków bo od października idę na uczelnię. Ale pierś chcę utrzymać jak długo się tylko da. Uwielbiam karmienie :)
 
Margarett - to jest właśnie to:-)
Magdalena - próbowałam Ci wczoraj wysłać, ale niestety ciągle wraca:-(. Spróbuj ściągnąć z tego linka, który znalazła Margarett, będzie szybciej.
 
Dziewczyny znalazłam jeszcze takie forum o gotowaniu, fakt, że to nie jest dla dzieci, ale tutaj sa fajne przepisy na budyń i kisiel, bez sklepowej chemi, na razie dla nas, a "za chwilę już" dla naszych szkrabów będzie w sam raz :-) Własnie robię kokosowy, na życzenie mojego Maćka-pracusia, co to jeszcze w pracy siedzi :-(
 
reklama
Kurcze post mi uciekł :-(
więc jeszcze raz...
Znalazłam stronę z forum o gotowaniu, niestety nie dla dzieci, ale tu sa fajne przepisy na kisiele i budynie bez sklepowej chemi :-) Na razie dla nas, a "juz za chwilkę" dla naszych maluchów też będą w sam raz :-)
Właśnie robię kokosowy budyń, na specjalne życzenie mojego Maciusia-pracusia ;-) Nie powiem, że się nie podłącze...;-)
Czarna Oliwka - Wasze popisowe danie?
 
Do góry