reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisy,prawo itp....

Chyba tak ... może nie wszystkie takie są, ale zdarzają się te ..... hmmm.
No nic nie ma się co denerwować, bo złośc piękności szkodzi :-D
 
reklama
jak tylko zauważyłam że ona ma zamiar kręcić to siedze i udaje że się z nią zgadzam z resztą poza tym że jestem w ciązy to ona nie ma się do mnie o co przyczepić bo klienci mnie lubią a za to ja wiem jak ona kręci i moge zacząć się czepiać a zwolnić mnie nie może bo jeszcze bardziej sobie namiesza wiec nic innego mi nie zostało jak czekac do sierpnia i usmiechac sie szeroko:-D
 
Magdziunia, dziekuje za linki. Becikowe wiem jak uzyskac, rodzinne tez. Ale mam pytanie: W naszym urzedzie (skladam w urzedzie z racji, ze jestem bezrobotna) wnioski nalezy skladac do konca sierpnia. Co bedzie, jezeli dzidzia przyjdzie na swiat w pazdzierniku??? Czy urzad to wyrowna czy tez ten rok po prostu przepadnie???:confused:

Jak dziecko się urodzi idziesz do urzędu i składasz papierki ... rodzinne liczone jest od dnia narodzin a becikowe dostaje jak kazdy pełna kwotę :tak:
a ze do sierpnia składane są papierki to chodzi o tych którzy np. juz w latach poprzednich korzystali z zasiłku rodzinnego ... rok zasiłkowy trwa od wrzesnia do wrzesnia ;-)
 
Dziewczyny a jak to jest z płatnym urlopem wychowawczym,wiem że jest taka możliwość i że dochód na jednego czlonka rodziny nie może przekraczać pewnej kwoty.Wie ktoś może cos wiecej na ten temat np. jaka to kwota i gdzie sie o to składa papiery?
 
Jak dziecko się urodzi idziesz do urzędu i składasz papierki ... rodzinne liczone jest od dnia narodzin a becikowe dostaje jak kazdy pełna kwotę :tak:
a ze do sierpnia składane są papierki to chodzi o tych którzy np. juz w latach poprzednich korzystali z zasiłku rodzinnego ... rok zasiłkowy trwa od wrzesnia do wrzesnia ;-)
Slicznie dziekuje!!!!!!!!! No to fajnie :tak:
 
a ja mam pytanko,może któraś z Was się zna na tych ustawach etc. Chodzi mi o 13-kę,czy przysługuje mi jeśli chodziłam w kratkę na zwolnienia lekarskie jak byłam w ciąży,mimo że płacili 100%, czy muszę mieć przepracowane ciągiem 6 miesięcy?Jakoś czekam,patrzę na konto,a tu nic:-(a koniec marac się zbliża...A głupio mi dryndać do pracy...W sumie czytałam jakieś ustawy na necie,ale tam nie jest napisane...:baffled:
 
Moli ja dostałam 13-tkę za zeszły rok a na zwolnieniu byłam od 5 marca 2008.
Fakt firma ma 3 miesiące na wypłatę dodatkowych wynagrodzeń.
I nie będzie to niczym zrożnym jak zadzwonisz i dowiesz się co i jak oraz kiedy?
 
reklama
Moli ja dostałam 13-tkę za zeszły rok a na zwolnieniu byłam od 5 marca 2008.
Fakt firma ma 3 miesiące na wypłatę dodatkowych wynagrodzeń.
I nie będzie to niczym zrożnym jak zadzwonisz i dowiesz się co i jak oraz kiedy?

może teraz przy wypłacie razem będzie,ale chyba zadzwonię i zapytam się:tak:Dzięki magdziuniu:-)
 
Do góry