reklama

Przeprowadzka do wlasnego pokoju - pokoik/kącik maluszka

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez ivka76, 3 Styczeń 2006.

1. ivka76

ivka76 Fanka BB :)

Nasze maleństwa już naprawdę niedługo pojawią się na tym świecie, więc pewnie zaczynamy lub już zaczęłyśmy szykować dla nich pokoiki lub kąciki. Myślę, że miło będzie popatrzeć jak będą mieszkać nasze dzidzie, więc dzielmy się fotkami i pomysłami :D

2. ivka76

My remontem pokoiku dla dzidzia zajęliśmy się jeszcze w listopadzie - wtedy jeszcze mogłam jakoś pomóc mojemu mężusiowi, no i zapach kleju do tapet zdążył już całkowicie wywietrzeć. Ten pokoik to będzie na spółkę z komputerem tatusia i z miejscem do spania dla naszego kocura Maxa:

3. reklama
  4. ivka76

To inny widok na pokoik ;):

A tutaj wzorek dookoła drzwi:

No i oczywiście dzielna przyszła mamusia (z szymusiem) przy pracy:

5. agao

agao Fanka BB :)

super, a my wynajmujemy mieszkanie i mamy tylko 2 pokoje więc pomarzyć mogę tylko

6. anian

anian Fanka BB :)

Na początek, do pokoju w którym teraz mieszkamy dostawimy tylko łóżeczko (nic więcej się nie zmieści) i już będzie kłopot z chodzeniem, ale w okolicach wakacji wyprowadzę się i już będziemy mieli DUŻO miejsca...a do tego czasu Maleństwo nie będzie potrzebowało dużo miejsca - mam nadzieję :D

7. asiabeti

asiabeti Fanka BB :)

Agao my mamy ten sam problem- 2 wynajmowane pokoje :( troszke mi smutno ze nic nie mozna zrobic ale moze w kocu kiedys doczekamy sie swojego mieszkanka i tam urzadzimy piekny pokoik dla maluszka.

8. ANIK78

ANIK78 Marzec 2006 i Luty 2009

Asiabeti, u nas to samo :(, ale kiedyś synuś doczeka się swojego własnego pokoju, a teraz będzie przy naszym łóżku.

9. monika_pk

monika_pk Gość

my spokojnie moglibysmy juz urzadzic pokój dla córci ( póki co jest w nim "komputerowy" ;) ) ale postanowilismy ze malenstwo bedzie z nami w sypialni....moze jak juz bedzie miało z 2 latka...to sie jej zrobi pokój z prawdziwego zdarzenia....:)

10. reklama
  11. azik

azik Gość

my na poczatku dołozyliśmy na styk łóżeczko dla Piotrka...
    w wakacje wynieśliśmy się od niego i Piotrek ma kiż włąsny pokoik ale bez remontu - tak jak zastał tak ma, a my mamy pracownio sypialnie (też bez remontu) a za chile będzie ty jeszcze kołyska dla Bartusia...

do końca roku chłopcy będa mieli swój pokój a my swój :)

12. felqua

felqua Fanka BB :)

My tez mamy tylko 2 pokoje, wiec niestety maly bedzie musial sie cisnac z nami w jednej sypialni, bo w drugim pokoje jest jadalnia, goscinny i pracownia meza. Marzy mi sie maly domek z chocby maciupkim ogrodkiem,sama wychowalam sie w olbrzymim domu z ogromna przestrzenia wokol i chcialabym zeby moje dziecko tez mialo taka szanse.

Poleć forum