• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Przepuklina

frez.ja1987

Fanka BB :)
Dzień dobry! Dziecko urodziło się z przepukliną pępkową. Jedyne zalecenia jakie dostałam, to kłaść na brzuchu jak najczęściej. Od jednej osoby usłyszałem, że powinno się to oklejać specjalnym plastrem. Czy od samego leżenia na brzuchu to minie? Pępek jest wystający, czy w miarę poprawy będzie robił się wklęsły? Pozdrawiam
 
reklama
Moja ma przepuklinę kresy białej. Kłaść na brzuchu, starać się nie doprowadzać do okropnego płaczu. Lekarz mówił, nie plastrowac, bo to więcej szkody... Nie wiem czy miał rację. Do roku jak się nie wchłonie to do chirurga. Mamy rok, przepuklina jest nadal, ale trochę mniejsza. Mieliśmy wizytę umówiona i jest jak jest.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry