reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przerażona....

Właśnie też mam takie myśli że mogłam przy jednym zostać....
Ale rok po operacji(wycięcie całej tarczycy) jak już miałam unormowane TSH i pytałam Endo czy mogę się starać o dziecko powiedział że oczywiście...a tu nagle w parę tygodni tak wzrosło...i najbardziej zaniepokoil mnie ginekolog....a zwłaszcza tabletki na podtrzymanie....
A ja nigdy nie miałam problemów z tarczycą i też mi nagle wzrosło. Nie martw się, dostaniesz większe dawki i wszystko się unormuje. Tabletki na podtrzymanie też bierze wiele kobiet. Minie pierwszy trymestr i się uspokoisz :) Życzę Ci powodzenia.
 
reklama
Właśnie też mam takie myśli że mogłam przy jednym zostać....
Ale rok po operacji(wycięcie całej tarczycy) jak już miałam unormowane TSH i pytałam Endo czy mogę się starać o dziecko powiedział że oczywiście...a tu nagle w parę tygodni tak wzrosło...i najbardziej zaniepokoil mnie ginekolog....a zwłaszcza tabletki na podtrzymanie....
Koleżanka u nas miała ponad 10 i z dzidzia wszystko ok także niestresuj się, cukry kontroluj i będzie oki :) główka do góry a jeszcze co do tarczycy to mam sama i wariuje to normalne hormony w ciąży wszystkie muszą się ustabilizowac. Głowa do góry [emoji4]
 
Lepiej ze lek. Cię nastraszyl niż jakby miał Cię plac i połamać ze wszystko jest ok i nie trzeba nic obserwować ( tak jak mój gin to robił ) bądź pod obserwacją lekarzy a jak naprawdę Ci ciężko to idź do psychologa. Wiem niestety że w naszym kraju ciężko znaleźć kogoś takiego Ci by się zajmował ciazami więc poszperać w necie na różnych górach znajdziesz wsparcie kobiet co przeszły przez podobne sytuacje
 
Serdecznie...dziękuję....
Staram się nie zadręczać....ale łatwo powiedzieć ale już ciężko zrobić:-(
Może to też przez lekarza bo bardzo mnie nastraszył...wiem że musiał to powiedzieć w razie wu...ale mnie przeraził...i dał mi tabletki na podtrzymanie ciąży....jak zobaczył wynik TSH (5.9)
Ja wynik miałam straszny w 1 ciąży 25 tsh i syn jest zdrowy teraz ma 15 lat więc u Ciebie też będzie dobrze
 
Serdecznie...dziękuję....
Staram się nie zadręczać....ale łatwo powiedzieć ale już ciężko zrobić:-(
Może to też przez lekarza bo bardzo mnie nastraszył...wiem że musiał to powiedzieć w razie wu...ale mnie przeraził...i dał mi tabletki na podtrzymanie ciąży....jak zobaczył wynik TSH (5.9)
Z innej beczki każda normalna matka martwi się o swoje dziecko od poczęcia do końca życia. Czasem tylko martwimy się bardziej niż trzeba i niż to zdrowe dla Nas. :-) Więc nie martw się na zapas. Bierz co dzień przynosi i póki co skupiaj na 7latku.
 
Dziękuję naprawdę dużo mnie pocieszylyscie...chciałabym się skupić na 7latku ale mam tak okropne dolegliwości...że chyba pójdę wcześniej do lekarza niż mówił...bo już nie funkcjonuje normalnie....cały czas bym spala....a z jedzeniem tragedia...dziś...co zjadłam to zwymiotowałam...jedyne co to arbuz się utrzymał cała reszta w kiblu :-/
 
Witam
Dziś byłam u lekarza....i serduszko bije a nawet dwa serduszka :-)jak narazie jest wszystko wporzadku..nadal w szoku że bliźniaki....teraz będzie podwójne zamartwianie się....
 
reklama
Poziom TSH jak narazie spadł z prawie 6 do 2.5 więc na dobrej drodze...odliczam dni do kolejnej wizyty nadal nie mogę w to uwierzyć że bliźniaki. Oby tylko były zdrowe a tak to mogą nawet i 4 rączki być byle zdrowe...już mam wizytę umówiona na prenatalne....na 21.06i też skreślam dni w kalendarzu.
 
Do góry