reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przerost macicy z atypią- stan przednowotworowy a ciąża

reklama
Dziewczyny ja już tyle wydałam kasy na lekarzy że naprawdę nie na rękę mi robić tej histeroskopi prywatnie ale jak już niebęde miała wyjścia to będę musiała bo co innego mam zrobić , muszę dociągnąć to wszystko do końca bo jak by mi wycięli macice I by się okazało że niema komórek rakowych to chyba bym wylądowała w psychiatryku naprawdę.
 
Nie denerwuj sie bedzie dobrze ☺
Mam taką nadzieję, ale już głowa robi swoje. Nie mogę jeść, spać i ciągle o tym myślę. W trakcie leczenia starałam się o tym nie myśleć, a odkąd znam termin to stresuje się.
Wiem, powinnam się cieszyć że chcą mnie przyjąć, ale jednak się boję
 
Nogi mi podcielo. Właśnie stracilam nadzieje
 

Załączniki

  • SmartSelect_20220114-221245_Chrome.jpg
    SmartSelect_20220114-221245_Chrome.jpg
    177,3 KB · Wyświetleń: 100
reklama
Do góry