reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przeziębienie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzięki dziewczyny, że jesteście szczere i mówicie o swoich buziowych wadach. Co do pryszczy i płci to w ciąży z Wiwi ich prawie nie miałam, teraz mimo tego paskudztwa podobno jestem ładna (nie moja wizja).
Dzięki za syropek: zrobię sobie przyda się dla całej rodzinki.
Hej, kreseczka nie oznacza na 100 % dziewczynki - tak sobie fantazjowałam, porównując mój brzuch aktualny i brzuch w ciąży z Wiwi.
 
reklama
Wiemy Asiu, ze to Twoja teroria, no właśnie zaznaczamy, że: "zgodnie z teorią AśkiOO ja tez bedę miała chłopczyka".
Ty jako doświadczona mamusia możesz już tworzyć różne teorie na tematy ciążowe!Ha,ha!
Zobaczysz jakie jeszcze wysnujemy wnioski z naszych objawów brzuszkowo-smakowo-humarzasto-nerwuskowych:)
Buźki!
 
Wlasnie wrocilam z mezem od lekarza, maz od tygodnia byl chory i dalej zostaje na antybiotyku, a ja tez zaczelam jakos tak dziwnie sie czuc. Dostalam Bioparox do psikania, oprocz tego mam zarzywac Paracetamol 500 2 x dziennie i wit. C, duzo pic zwlaszcza soczku malinowego (przy duzych ilosciach napojow podobno nie ma obawy ze wszystko wypoce i mozna sok malinowy leczniczo)
Trzymajcie sie cieplutko, sloneczko + zimny wiaterek to miesznka wybuchowa - u mnie w pracy juz 2 osoby maja zapalenie pluc!
 
U mnie w pracy kolega ma ropieniowe zapalenie płuc - nie ma go już miesiąc i Pani Burmistrz zdecydowała o zakupie witaminek dla niego. Miły gest. A tak ogólnie, to dziś czuję się troszkę lepiej, narazie katar za bardzo mi nie przeszkadza.
Acha, Madziulka, zrób sobie wieczorkiem mleczko z miodkiem - pychotka i pomaga.
 
A mnie gin dzisiaj powiedział, że jak chcę, to mogę się szczepić p. grypie. A jeśli już się kiedyś szczepiłam, to on nie widzi nic przeciwko.
Tyle, że dodał, że po 14 tyg.

Chyba idę na poszukiwanie szczepionek.

Joaśka
 
ja sie nigdy nie szczepilam przeciwko grypie i teraz tez nie zamierzam - tym bardziej ze moj lekarz ma inne zdanie na ten temat niz twoj Joaska
 
Dzieki Asiu, miodek i mleczko sa moimi przyjaciolmi juz od baaardzo dawna. Wypijam ponad pol litra mleka dziennie.
A tak z innej beczki to wiem ze martwicie sie zbyt duzym przyrostem wagi, ale ja juz nie wiem co mam zrobic bo tego przyrostu nie mam! Na poczatku ciazy schudlam 3 kg. I tak do niedawna, dwa tygodnie przybylam 1 kg, ale ciagle jestem 2 kg na minusie w porownaniu do przed ciazy. Robilam badania na tarczyce i wszystko ok. Ale zaraz zacznie sie 5 miesiac a ja chudsza niz przed ciaza (tzn chudsza na wadze, bo brzusio rosnie)
 
Magdaleona pisze:
... Ale zaraz zacznie sie 5 miesiac a ja chudsza niz przed ciaza (tzn chudsza na wadze, bo brzusio rosnie)

Magdaleona - nie martw sie - w I ciazy na poczatku schudlam 10 kg i troche trwalo zanim doszlam do swojej wagi a potem tycie - tyle ze u mnie w 5 miesiacu to nawet brzucha nie bylo :) niektorzy watpili nawet czy jestem w ciazy :)
teraz jest II ciaza - schudlam 3 kg na poczatku - przedwczoraj wydawalo mi sie ze doszlam juz do swojej wagi (60 kg) ale to nie prawda - ciagle mam 1 kg na minusie - a brzuszka wcale :) nie jestes osamotniona ;D nie pozostaje nam nic innego jak z usmiechem na ustach czekac na to co bedzie - ja sie nie zamartwiam ...
 
reklama
:)
ogladalam ostatnio swoje zdjecia z I ciazy - mile wspomnienia; najpierw kilka miesiecy bez zmian a potem nagle pod koniec ciazy brzuch taki ze ledwo mnie bylo z zza niego widac :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry