reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przybieranie na nutramigen, czy zmienić mleko?

ibag0311

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2022
Postów
62
Witam, córka jest na Nutramigenie od miesiąca. Ogólnie za tydzień będzie mieć 4 miesiące. Przybrała niecałe 400 gram w miesiąc. Czy to źle? Czy należy zmienić mleko?
 
reklama
To może trochę jednak za mało?
Na szybko sprawdziłam - wg informacji z puszki powinna zjadać 1080ml /dobę.
 
Moja córka przez pierwsze półtora miesiąca na Nutramigenie straciła 200g. Pediatra mówiła że to bardzo chude mleko więc pewnie od niego. Zrobiliśmy oczywiście podstawowe badania, morfologia,mocz itd. aby sprawdzić czy wszystko dobrze i było wszystko ok. Potem się rozkręcała powoli z wagą a zaczęła przybierać prawidłowo przy rozszerzaniu diety.
 
reklama
Moja córka przez pierwsze półtora miesiąca na Nutramigenie straciła 200g. Pediatra mówiła że to bardzo chude mleko więc pewnie od niego. Zrobiliśmy oczywiście podstawowe badania, morfologia,mocz itd. aby sprawdzić czy wszystko dobrze i było wszystko ok. Potem się rozkręcała powoli z wagą a zaczęła przybierać prawidłowo przy rozszerzaniu diety.
My właśnie będziemy po niedzieli robić badania
 
Do góry