reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przydatne linki

:-) naturalnie :laugh2: Amelcia nie tylko była grubiutka ale też długa bo 59 cm :szok: Niestety po porodzie okazało się że Amelcia ma pęknięty obojczyk :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: gdyby zrobili cesarkę nie byłoby takiego problemu!!! na szczęście wszystko jest ok- obojczyk się zrósł :-) ale nie chce myśleć co by było gdybym nie dała rady!!!!:angry:
 
reklama
:-) naturalnie :laugh2: Amelcia nie tylko była grubiutka ale też długa bo 59 cm :szok: Niestety po porodzie okazało się że Amelcia ma pęknięty obojczyk :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: gdyby zrobili cesarkę nie byłoby takiego problemu!!! na szczęście wszystko jest ok- obojczyk się zrósł :-) ale nie chce myśleć co by było gdybym nie dała rady!!!!:angry:
Nieźle :-) A gdzie rodziłaś?
 
:-) naturalnie :laugh2: Amelcia nie tylko była grubiutka ale też długa bo 59 cm :szok: Niestety po porodzie okazało się że Amelcia ma pęknięty obojczyk :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: gdyby zrobili cesarkę nie byłoby takiego problemu!!! na szczęście wszystko jest ok- obojczyk się zrósł :-) ale nie chce myśleć co by było gdybym nie dała rady!!!!:angry:
Wiolas to duża dziewczynka z Amelki. Och z tym obojczykiem złamanych to :-(
Na szczęście wszystko już w porządku jest i niech tak pozostanie.
 
Ależ te nasze maleństwa szybko rosną!!:-) tylko patrzeć jak będziemy z nimi na imprezki chodzić ;-) mamuśki ale mnie pocieszyłyście:tak::tak::tak: bo ja myślałam że moja Amelcia to mały tłuścioszek a tu okazuje się że to normalne :-):happy:
 
No widze ze maluszki ktore urodzily sie sporo mniejsze niz moja malutka juz ja przegonily.Nicole ur. sie 4055 a teraz w 6 miesiacu i 2 tyg wazy 8400.
 
reklama
Ależ te nasze maleństwa szybko rosną!!:-) tylko patrzeć jak będziemy z nimi na imprezki chodzić ;-) mamuśki ale mnie pocieszyłyście:tak::tak::tak: bo ja myślałam że moja Amelcia to mały tłuścioszek a tu okazuje się że to normalne :-):happy:

To tylko paździoszki takie dorodne!
My gonimy, gonimy :tak:
Wczoraj było 8400/ok.70cm:tak: na 5 i pół tygodnia

No widze ze maluszki ktore urodzily sie sporo mniejsze niz moja malutka juz ja przegonily.Nicole ur. sie 4055 a teraz w 6 miesiacu i 2 tyg wazy 8400.

Agniesia! Dawno Cię nie było!!!
 
Do góry