reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przydatne linki

No widze ze maluszki ktore urodzily sie sporo mniejsze niz moja malutka juz ja przegonily.Nicole ur. sie 4055 a teraz w 6 miesiacu i 2 tyg wazy 8400.

nie przejmuj się,a raczej ciesz się,że nie musisz jeszcze dźwigać tylu kg:-pJa nawet nie chcę wiedzieć ile Mikesz waży,bo na pocztaku marca miał 8300Kg:szok: a teraz jak go mierzyłam to miał 74cm,a w piatek idziemy na szczepienie,więc już jestem przerażona...:szok:
 
reklama
Dobrze, że rosną maluszki - ja wiem, że dla kręgosłupa to może niezawesoło.
Ale oby do lata - zacznie się raczkowania więcej, później nauka chodzenia.
Już mniej będzie noszenia na rąsiach.
Oby ... ;-):-D
 
Dobrze, że rosną maluszki - ja wiem, że dla kręgosłupa to może niezawesoło.
Ale oby do lata - zacznie się raczkowania więcej, później nauka chodzenia.
Już mniej będzie noszenia na rąsiach.
Oby ... ;-):-D
Mniej noszenia to kręgosłup odpocznie, ale więcej biegania za nimi to wtedy nogi w du.. wejdą;-);-);-):-D
 
To tylko paździoszki takie dorodne!
My gonimy, gonimy :tak:
Wczoraj było 8400/ok.70cm:tak: na 5 i pół tygodnia
no u nas waga urodzeniowa to 3650 i 55 cm teraz waży 8200 i ok 80 cm (dokładnie nie wiem ale półtora mies temu miał 75)
Oj wtedy właśnie kręgosłup dostanie, jak będą chciały tylko na nóżkach za rączkę - koszmar!!!
Mi juz powoli wysiada bo ostatnio Bartek nauczył się i chce tylko na rękach. Później to schylanie się:sorry:Ciekawe czy może boleć jeszcze bardziej:-D:-D:-D
 
reklama
no u nas waga urodzeniowa to 3650 i 55 cm teraz waży 8200 i ok 80 cm (dokładnie nie wiem ale półtora mies temu miał 75)

Mi juz powoli wysiada bo ostatnio Bartek nauczył się i chce tylko na rękach. Później to schylanie się:sorry:Ciekawe czy może boleć jeszcze bardziej:-D:-D:-D

To podobnie ważymy, tylko Iza 10cm krótsza!
Przy Twoim kawalrze, to pewnie wygląda jak pulpet - fałdka na fałdce.
A urodzeniowa waga to 3250g/56cm

U mnie było 3860, ( wg usg mialo być 2,5-3 kg), a 2 tyg temu ważył 9200.

Chłop jak dąb!
Chyba Was nikt nie pobije!
 
Do góry