reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przydatne linki

reklama
Stary Browar fajna sprawa pewnie będzie można dużo się dowiedzieć chyba się wybiore.
Wpadłam na pomysł dziewczyny z Poznania i okolic może któraś chętna na spotkanie???Miejsce fajne spacerek i można usiąść i porozmawiać.Jakby co to spiszemy się na tym wątku.
Serdecznie Zapraszam:);)
 
Stary Browar fajna sprawa pewnie będzie można dużo się dowiedzieć chyba się wybiore.
Wpadłam na pomysł dziewczyny z Poznania i okolic może któraś chętna na spotkanie???Miejsce fajne spacerek i można usiąść i porozmawiać.Jakby co to spiszemy się na tym wątku.
Serdecznie Zapraszam:);)
Kiedy coś jest w Browarze? Bo widzę hotel IOR , a to Grunwald, ale pewnie źle szukam.
 
Podaję link do tego wykładu w Starym Browarze :) http://********.pl/warsztaty-i-konferencje/kategorie/konferencje

Ja już jestem zapisana, więc będę na 100% :)

Ps. Coś link nie wchodzi :/ jakby co wystarczy wpisać "mama pyta Stary Browar" a i widzę, że można się rejestrować na 26.02.2016r a ja jestem zapisana ale na 29.01 więc będę ale w innym terminie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry