reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przydatne linki

reklama
Ok, też się zapisałam. Chyba:/ Nie jestem pewna, bo niby była informacja, że dostanę maila potwierdzającego, a nic nie dostałam. A wy dostałyście jakieś maile?
 

Świetne podsumowanie. Zabrakło jedynie uwag do gondoli i siedziska spacerówki- a różnice bywają 10 cm - 69-70 cm ma Peg Pregego wewnątrz gondoli, a Camarello ma wewnątrz 79-80 cm (wczoraj mierzyłam osobiście). Moje dzieci przy urodzeniu już miały ok 60 cm, a przy trzecim nie spodziewam się odmiany, a to znaczy, że jesienią ubierając w kombinezonik dziecko może nie mieć miejsca, jeśli przyjmiemy , że będzie mierzyło w październiku no 68 cm.... A gdzie tu kocyk jeszcze? Podobnie bywają płytsze spacerówki, bez ocieplaczy dla dzieci.... Trzeba dokupić oczywiście. Podsumowanie w artykule upewniło mnie, że działam w dobrym kierunku i kupię teraz jeden z 2 firm" Coletto Marcello (obracanie o 360 stopni) lub Camarello, jeszcze lżejszy. Fotelik z adapterem innej firmy niż proponuje Camarelo , bo ludzie się skarżą na ten fotelik, ale i tak nawet z Maxi Cosi i bazą Isofix zamknę się w 2000 zł. A potem dokupię wypasioną spacerówkę, parasolkę, służącą dłużej. Autor artykułu ma rację- potrzeba posiadania 2 wózków jest prawdą, bo w sumie musimy mieć przede wszystkim wygodną i lekką spacerówkę, a w gondoli dziecko jeździ relatywnie krótko.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry