reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost beta hcg

Dołączył(a)
22 Luty 2020
Postów
2
Witam
Jestem w 6tc i ostatnio pojawilo sie krwawienie. Lekarz stwierdzil krwiaki i polecil beta hcg z odsteoem 48h. Pierwazy wynik 9800 drugi 11464.. Czy wszystko jest ok??
 
reklama
Witam
Jestem w 6tc i ostatnio pojawilo sie krwawienie. Lekarz stwierdzil krwiaki i polecil beta hcg z odsteoem 48h. Pierwazy wynik 9800 drugi 11464.. Czy wszystko jest ok??
W 6tc już się nie robi bety bo już co raz bardziej beta będzie zwalniać i nie będzie 66% czy nawet 100% i kobiety się stresują że ciąża jest nie prawidłowa bo za mały przyrost. Kto jak kto ale gin powinien wiedzieć o czymś takim i nie każąc robić bety w takim tygodniu ciąży.
 
Przy takich wartościach beta już zwalnia ale najlepiej jeśli sprecyzuje Ci to Twój lekarz, skoro zlecił zrobienie to wie co robi... Niezależnie od tygodnia ciąży można pomocniczo wykonać takie badanie, dopiero gdy na USG zostaje uwidoczniony zarodek z bijącym serduszkiem wtedy już badanie beta hcg nie ma sensu bo obraz jest bardziej miarodajny
 
Witam
Jestem w 6tc i ostatnio pojawilo sie krwawienie. Lekarz stwierdzil krwiaki i polecil beta hcg z odsteoem 48h. Pierwazy wynik 9800 drugi 11464.. Czy wszystko jest ok??
Przyrost moim zdaniem trochę za mały. 1700 po 48 h to nawet przy takich wartościach zbyt niski. A co lekarz widział na usg i kiedy miałaś ostatnia miesiączkę?
 
Do góry