reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost beta hcg :(

Ataner25

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Kwiecień 2017
Postów
39
Dziewczyny jak u Was to wyglądało/wygląda? Zrobiłam w czwartek badania wyszło w normie 22 156 po 48h zrobiłam kolejne i wyszło 28 241. Według kalkulator na necie. Nie wzroslo prawidłowo i jest poniżej normy przyrost :( jak myslicie? Wizyta dopiero 15 maja a ja jestem załamana:((#
 
reklama
Przyrost jest, fakt że nie dwukrotny. Dla pewności możesz zrobić sobie wynik raz jeszcze żeby się uspokoić ;) i nic tylko spokojnie czekać na wizytę.
 
Kochana powtórz jeszcze raz.
Ja jak robilam bete to malam pierwsza 358. 4 dni po tym albo 5.
1008 i po tym drugim wyniku 4 dni tez chyba prawie 12 tysiecy takze widzisz:)
Roznie jest
Synek ma 4,5 miesiaca:)
Trzymam kciuki!
 
Dziewczyny jak u Was to wyglądało/wygląda? Zrobiłam w czwartek badania wyszło w normie 22 156 po 48h zrobiłam kolejne i wyszło 28 241. Według kalkulator na necie. Nie wzroslo prawidłowo i jest poniżej normy przyrost :( jak myslicie? Wizyta dopiero 15 maja a ja jestem załamana:((#
Na pewnym etapie beta bardzo zwalnia, nadal są przyrosty, ale już nie takie, jak na początku. Dlatego odradzam sprawdzanie, bo tylko można niepotrzebnie nerwy stracić.
 
Może byc tak, że poczatkowo była ciąża bliźniacza i beta jest OK, niestety następuje obumarcie zarodka jedngo, beta ma już inny przyrost a następnie znowu szybuje do góry.... Jak masz możliwość idź wcześniej do lekarza, jak nie to powtórz betę, ale najlepiej w odstępie 48 godz... Najważniejsze to zachowanie spokoju, chociaż wiem, że do łatwych rzeczy to nie należy
 
Ciąże bliźniacze raczej wykluczam bo byłam tydzień temu u lekarza i widział już jakiś pęcherzyk więc by rozpoznał blizniacza.
 
Powtórz.
Ja mialam te prawie 12 tys i byl juz zarodek z serduszkiem wiec idz do gin i na pewno juz zobaczysz dzidzie:)
Beta rosnie do 13 tyg później spada ale sie utrzymuje.
 
mi też beta nie rosła proporcjonalnie - w 8,9 i 10 tc byłam w szpitalu i mi tam robili betę i pamiętam że sobie porównałam i nie było oczekiwanego przyrostu. a jestem już w 30tc. nie załamuj się :)
 
reklama
Do góry